امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۴/ ۱۳۹۴
دسته خبری: گیلان

به مناسبت روز عفاف و حجاب ،و برای دومین سال متوالی، نمایشگاهی با عنوان عفاف و حجاب ،با همکاری اداره آموزش و پرورش وفرمانداری افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ،نمایشگاه عفاف و حجاب عصرامروز یکشنبه در محل سالن سینما هلال احمر شهرداری بندرانزلی با حضورمسئولان شهری افتتاح شد.

دراین نمایشگاه که مورد استقبال جمع کثیری از شهروندان قرار گرفت علاوه بر غرفه های عفاف و حجاب، محصولات تولیدی بانوان  تحت پوشش نهادهایی چون بهزیستی، امور زندان زنان، آسایشگاه سالمندان و غیره نیز به نمایش گذاشته شد.

رئیس شورای شهر در جریان بازدید از این نمایشگاه با اشاره به اینکه متولی امر عفاف و حجاب فقط شورای شهر نمی تواند باشد گفت:باتوجه به اینکه نظام اسلامی تاکید بسیاری بررعابت شئونات اسلامی ازجمله حجاب دارد، ما نیزآمادگی خودرا در راستای عملی کردن این فریضه و تبدیل آن از شعار به شعور، اعلام می داریم.

محمدرضا بدیعی فر با تاکید برحفظ ارزشهای اسلامی درشهر توریستی انزلی گفت:باتوجه به حساسیتهای موجود درشهرهای توریستی که پذیرای مسافران و گردشگرانی با فرهنگ و آداب و رسوم متفاوت هستند، باید تلاش بیشتری در اشاعه فرهنگ عفاف و حجاب  وجودداشته باشدو در این راستا هرکمکی ازجانب ما نیاز شود آمادگی انجام آن را داریم.

وی درپاسخ به سوال خبرنگار رضوان خبر  درخصوص انتظارش از مردم گفت:تنها انتظارما از شهروندان فهیم بندرانزلی ، همکاری در خصوص پاسداشت این امر مهم اسلامی است چرا که معتقدم درانجام هرکاری اگر مشارکت مردمی وجود داشته باشد یقینا آن کار به موفقیت خواهد رسید.

انتهای پیام/

خبرنگار : رضا اکبری

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir