امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۲۷/ ۰۱/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر : در روزگاری که مدعیان مذاکره دردنیا ازکم و زیاد شدن یک موشک شان درهراس هستند ما نبایدفریب شعارهای فریبنده آنها را بخوریم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه این هفته رضوانشهر اظهار نمود : اعتکاف درعین حال که عبادت هست و نوسازی معنوی را به همراه داردکارکرداجتماعی وسیاسی هم دارد.

وی در ادامه افزود : درموقعیتی که دشمن برای به فساد کشاندن جوانان ما از ابزارهای مختلفی استفاده می کند برگزاری اعتکاف توسط جوانان تمام توطئه های آنها را نقش برآب می کند.

امام جمعه رضوانشهر اظاف نمود: براى حفظ و تداوم انقلاب و دستاوردهاى آن شدیدا به نیروهای مسلح اعم ازارتش وسپاه نیازداریم ، در روزگاری که مدعیان مذاکره دردنیا ازکم و زیاد شدن یک موشک شان درهراس هستند ما نبایدفریب شعارهای فریبنده آنها را بخوریم.

وی در ادامه افزود : ارتش  و سپاه ما مثل رژیم سفاک سعودی به زن وبچه مردم حمله نمی کنند ارتش دراین کشورها برای حفظ حاکمان و زمامداران این کشورهاست و زینتی هستند و چون کارآیی ندارند یک سال است به یمن حمله می کنند ولی به اهداف خودنمی رسند.

امام جمعه رضوانشهر همچنین ادامه داد : نیروهای مسلح ما هم قدرت نظامی بالایی دارند هم مکتبی هستند و از ارزشها دفاع می کنند، به برکت نیروهای مسلح ما ایران جزیره ثبات و آرامش منطقه است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir