امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۸/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: تیتر, گیلان
با هنر در یادواره ورزش و دفاع مقدس آستانه اشرفیه:

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به اینکه امام راحل در دنیای استکبار و زورگویی کامل‌ترین مکتب یعنی اسلام ناب را معرفی کرد، گفت: امام راحل با یک دنیا اخلاص و باور و ایمان انقلاب را به وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از ۸۰۰۰ قهرمان، در راستای برگزاری کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان و طح انقلابی ۱۶یادواره موضوعی در ۱۶شهرستان ، یادواره ورزش و دفاع مقدس در آستانه اشرفیه برگزار شد.

محمدرضا باهنر با بیان اینکه عزت امروز کشور به برکت خون شهدا است اظهار کرد: یادواره شهدا یکی از ارزشمندترین تمهیداتی است که به‌ بهانه یاد شهدا برگزار می شود.

ایشان با اشاره به اینکه شهدای جنگ تحمیلی و بسیجیان در جنگ تحمیلی کار بزرگی را انجام دادند, بیان کرد: این اقدام رزمندگان ما نه تنها در تاریخ ایران بلکه در تاریخ بشریت نظیر ندارد.

وی با اشاره به اینکه امام راحل در دنیای استکبار و زورگویی کامل‌ترین مکتب یعنی اسلام ناب را معرفی کرد، گفت: امام راحل با یک دنیا اخلاص و باور و ایمان انقلاب را به وجود دارد.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اینکه موفقیت امروز ما در حوزه هسته‌ای از خودباوری جوانان در این عرصه مهم علمی و فناوری است،اظهار کرد: پیشرفت‌های مختلف کشور همچنان ادامه دارد.

رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری با اشاره به جمله مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه دشمنان می‌خواهند ایران اسلامی نباشد, اظهار کرد: مسائل هسته‌ای و حقوق بشر بهانه است.

وی با اشاره به تقسیم‌بندی بلوک شرق و غرب در طول تاریخ اظهار کرد: بسیاری از خون‌ها به‌جرم اعتقاد به مکتب توحیدی ریخته شده است.

باهنر هدف از برگزاری این مراسم‌ها را زنده نگه داشتن یاد شهدا دانست و افزود: آشنایی کودکان و نوجوانان با شهدا و انتقال مفاهیم انقلاب و دفاع مقدس به نسل جدید از دیگر اهداف برگزاری یادواره شهداست.

نائب رئیس مجلس شورای اسلامی به وضعیت معیشتی مردم در قیاس با اوایل انقلاب اشاره کرد و افزود: علی‌رغم پذیرفتن تمام مشکلات موجود معیشتی و اشتغال، امروز رتبه قدرت خرید مردم در قیاس با اوایل انقلاب از ۹۵ به ۲۵ رسیده است.

باهنر افزایش بیکاری را از دلایل مشکلات اقتصادی مردم دانست و خاطرنشان کرد: همه دولت‌ها خدمت کردند اما هر کدام اشتباهاتی نیز داشتند و حتی خودمان نیز غلط املایی زیاد داریم و گاهی لازم است از ملت عذرخواهی کنیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: یکی از برتری‌های استراتژیک دفاعی هر کشور این است که مرزهای استراتژیکش از خود کشور فاصله داشته باشد و مرزهای دفاعی ما امروز ۳۰۰ الی ۴۰۰ کیلومتر به عقب رانده شده ‌که یکی از کم‌هزینه‌ترین راه‌های دفاع از کشور است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir