امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
پاسخ جالب سردار علیزاده به یک ادعا:

نظرعلی علیزاده در واکنش به اظهارات دبیر حزب مردم سالاری گیلان مبنی بر رایزنی کاندیداهای اصولگرای رشت برای حضور در لیست اصلاح طلبان، اظهار کرد: باید صحت این خبر با صحبت با کاندیداهای اصولگرای شهر رشت در انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی شفاف شود و صحت آن مشخص شود .

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، نظرعلی علیزاده در گفت وگو با خبرنگار «دیارباران» در واکنش به اظهارات دبیر حزب مردم سالاری گیلان مبنی بر رایزنی کاندیداهای اصولگرای رشت برای حضور در لیست اصلاح طلبان، اظهار کرد: باید صحت این خبر با صحبت با کاندیداهای اصولگرای شهر رشت در انتخابات مرحله دوم مجلس شورای اسلامی شفاف شود و صحت آن مشخص شود .

وی با تاکید براینکه شاید شورای اصلاح طلبان گیلان میل به حمایت از کاندیداهای اصولگرای گیلان دارد، اضافه کرد: در مجموع باید صحت این خبر با مصاحبه با کاندیداهای اصولگرای رشت مشخص شود .

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با اشاره به حمایت ائتلاف اصولگرایان گیلان از سه کاندیدای اصولگرا، گفت: براساس سیستم انتخاب بین سه نفر از گزینه هایمان دو نفر را انتخاب و اعلام خواهیم کرد.

علیزاده با بیان اینکه در حوزه رودبار هم گزینه ای را انتخاب خواهیم کرد، گفت: مردم طبق آن به هر کسی که شناخت و تمایل دارند رای می دهند.

به گزارش «دیارباران»، سه کاندیدای اصولگرای رشت در گفت و گو با خبرنگار «دیارباران» این ادعای دبیر حزب مردم سالاری گیلان را تکذیب کردند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir