امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۱/ ۱۳۹۵

فرماندار رضوانشهر: خواستار برنامه ریزی و استفاده از همه ظرفیت ها در راستای برگزاری مراسم باشکوه یادواره شهدای اهل سنت و دفاع مقدس استان گیلان شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، صبح روز شنبه بیست و هشتم فروردین ماه سال جاری جلسه هماهنگی و ستاد پشتیبانی یادواره شهداء اهل سنت استان گیلان به میزبانی شهرستان رضوانشهر در راستای کنگره ملی هشت هزار شهید استان با حضور جمعی از مدیران دستگاههای اجرائی و نهادهای انقلابی شهرستان به ریاست  عسکر حسنی پور فرماندار رضوانشهر در محل فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان رضوانشهر در جمع اعضاء حاضر پیرامون نخستین کنگره ملی هشت هزار شهید استان گیلان افزود: یادواره شهدا با محوریت (شهدای اهل تسنن و دفاع مقدس) استان گیلان به میزبانی شهرستان رضوانشهر برگزار می گردد  لذا می طلبد همه در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال این فرهنگ به جامعه و نسل جوان تلاش کنند.

عسکر حسنی پور در ادامه از وحدت ، همدلی و انسجام مسئولین و مردم فهیم شهرستان در توسعه و عمران و آبادانی و برنامه های ملی و مذهبی قدردانی نموده  و خواستار برنامه ریزی و  استفاده از همه ظرفیت ها در راستای برگزاری مراسم باشکوه یادواره شهدای اهل سنت و دفاع مقدس استان گیلان شدند.

لازم به ذکر است استان گیلان دارای ۱۶۰ شهید والامقام اهل تسنن می باشد که از این تعداد ۷۰ شهید اختصاص به شهرستان رضوانشهر دارد.

در راستای کنگره ملی هشت هزار شهید والامقام استان گیلان ، یادواره شهدای اهل سنت و دفاع مقدس استان گیلان به میزبانی رضوانشهر در هفتم اردیبهشت ماه سال جاری ساعت ۱۰ صبح  در مصلای مسجد جامع رضوانشهر  برگزار می گردد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir