امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
دستورالعمل‌هایی برای یک استقبال؛

«تعطیلی دانشگاه برای استقبال از روحانی»؛ تصاویری از «استقبال اتوبوسی»؛ «پذیرایی رایگان» و راه اندازی «ستاد استقبال» از سفر روحانی به سمنان در روزهای اخیر سوژه شبکه های اجتماعی شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از مشرق ، سفر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان در روزهای اخیر سوژه شبکه های اجتماعی شده است، به طوری که هر روز تصویری جدید از چگونگی استقبال سمنانی ها از حسن روحانی منتشر می‌شود که در آخرین مورد تصویری از تعطیلی دانشگاه برای استقبال از روحانی در شبکه های تلگرامی دست به دست شد.

طی چند روز گذشته تصویری در گروه‌ها و شبکه‌های مجازی دست به دست شد تحت عنوان «استقبال اتوبوسی از روحانی بدون هزینه ایاب و ذهاب و پذیرایی به صورت رایگان» که موجبات انتقاد بسیاری از افراد و کاربران شبکه های مجازی را به همراه داشت.

«ستاد استقبال برای روحانی» سوژه تلگرامی‌ها شد
روز گذشته نیز تصویری در کانال‌ها و شبکه های تلگرامی منتشر شد که حاکی از راه اندازی ستاد استقبال از روحانی بود.

تصویر ستاد مردمی استقبال از روحانی نیز در گروه ها و کانال های تلگرامی دست به دست می شود.

کاربران تلگرامی از اینکه برای سفر استانی رییس جمهور به استان و شهر زادگاهش در استانداری ستاد مردمی استقبال به راه افتاده انتقاد می کنند.

«ستاد استقبال برای روحانی» سوژه تلگرامی‌ها شد

امروز نیز کانال خبرگزاری نسیم و رجانیوز خبری از تعطیلی دانشگاه و همچنین دستورالعمل آموزش و پرورش برای استقبال از حسن روحانی منتشر کردند که قابل توجه بود.

تعطیلی دانشگاه برای استقبال از روحانی در سمنان!

تعطیلی دانشگاه برای استقبال از روحانی در سمنان! / از «تعطیلی دانشگاه ها» تا «پذیرایی رایگان» و «استقبال اتوبوسی» در سفر استانی روحانی به سمنان

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir