امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۶
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان

سخنگوی شواری اصولگرایان گیلان با بیان اینکه درصد بالای اقبال عمومی مهم ترین ملاک لیست ائتلاف اصولگرایان است، گفت: سعی شورای ائتلاف اصولگرایان انتخاب بهترین گزینه ها و معرفی آن ها به مردم است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از «دیارباران»،  نظر علی علیزاده در جمع  بانوان نخبه اصولگرا و رابطین شواری ائتلاف در محلات شهرستان رشت با تبریک میلاد امام جواد(ع)،  اظهارکرد: برای رای دادن باید بین خود و خدای خود  حجت شرعی داشته باشیم .

وی با بیان اینکه رای دادن به لیست یکی از راه های  رعایت  حجت شرعی است، گفت: انتظار ما این است کسانی که در لیست قرار دارند قدردان اعتماد  معتمدین و مردم باشند.

سخنگوی شواری ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه  فضای انتخابات فضای تبلیغات است، تصریح کرد: باید مواظب بود که عامه مردم اسیر  تبلبغات کاذب و مسموم نشوند.

علیزاده افزود: سعی شورای ائتلاف  اصولگرایان  انتخاب بهترین گزینه ها و معرفی آن ها به مردم است.

وی با بیان اینکه درصد بالای اقبال مردمی یکی از ملاک های انتخاب افراد در لیست ائتلاف اصولگرایان است، افزود: مشخصه ی دیگر، اجماع معتمدین و دلسوزان  بر روی گزینه خاص بود.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگرایان گیلان با بیان اینکه با وجود گزینه های متعدد اصولگرا، لیست سه نفره ائتلاف اصولگرایان در رشت موفق بوده است،گفت: با حمایت کاندیداهای اصولگرای مرحله اول از لیست ائتلاف و حمایت همه جانبه  چهره ها و نخبگان استان و حوزه انتخاببه رشت و رودبار میزان موفقیت قطعی شده است .

سخنگوی شورای ائتلاف  اصولگرایان گیلان  به برخی از تخلافات انتخاباتی اشاره کرد و گفت: فرزندان ملت در سپاه انقلاب اسلامی در مرحله اول با حضور پررنگ خود موفق شدند خیلی از بد اخلاقی ها را در نطفه خفه کنند.

تاکید به تک رای دادن خیانت است

وی با بیان اینکه انتظار مردم و جامعه  تکرار برخورد نیرو های امنیتی با برخی کج اخلاقی ها و بداخلاقی ها می باشد، افزود: مردم انتظار دارند و این انتظار به حقی است که با سودجویانی که با اعتبار و عزت انقلاب اسلامی بازی می کنند به شدت برخورد شود.

علیزاده با بیان اینکه تاکید به تک رای دادن خیانت است، گفت: باید همه کمک کنند تا با هدایت آرا نتیجه مطلوب و مورد انتظار حاصل شود.

010203

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir