امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۳۱/ ۰۱/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
در نخستین سفر استانی دولت در سال 95

رئیس‌جمهوری در نخستین سفر استانی هیأت دولت در سال ۹۵ دقایقی پیش وارد سمنان شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، رئیس‌جمهوری در صدر هیأتی از وزرای کابینه دولت تدبیر و امید، مسئولان استانی و کشوری و از طریق قطار وارد ایستگاه راه‌آهن سمنان شد تا نخستین سفر رسمی استانی خود را در سال ۹۵ آغاز کند.

حسن روحانی تا دقایقی دیگر به جمع استقبال‌کنندگان از خود در شهر سمنان می‌پیوندد؛ قرار است مسیر میدان امام خمینی (ره) تا میدان سعدی سمنان در این مراسم با حضور رئیس‌جمهوری طی شود.

وی همچنین سپس در ورزشگاه تختی و در جمع مردم سمنان سخنرانی می‌کند و سایر برنامه‌های دولت در سمنان پس از نماز ظهر و عصر انجام خواهد شد.

رئیس‌جمهوری، شبکه ریلی را برای عزیمت به سمنان انتخاب کرد و البته ایستگاه راه‌آهن مرکز استان سمنان نیز برای این سفر به‌خوبی آماده‌سازی شده بود.

سفر قبلی رئیس‌جمهوری به استان سمنان که به‌طور غیررسمی و برای حضور در آیین ترحیم والده همسر وی صورت گرفت، نیز با قطار بود.

بازسازی محوطه مقابل ایستگاه راه‌آهن، لکه‌گیری آسفالت و مرمت پیاده‌روهای خیابان باهنر، جمع‌آوری پله‌های قدیمی ورودی اصلی ایستگاه راه‌آهن سمنان و جایگزینی آن با سنگ‌های زیبا و مناسب، بیش از ۲ هزار مترمربع روکش آسفالت و ۱۰۰ مترمربع پله‌سازی با سنگ نیز در روزهای اخیر انجام شده است.

وی قرار است که مسیر میدان امام تا میدان سعدی را طی کرده و سپس در ورزشگاه تختی شهر سمنان به سخنرانی بپردازد.

منبع :فارس از سمنان

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir