امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۲/ ۱۳۹۵
رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر:

حجت الاسلام والمسلمین یوسفی :افرادی که قصد حضور در آیین اعتکاف را دارند، با توجه به ظرفیت مساجد محل برگزاری اعتکاف، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

حجت الاسلام والمسلمین یوسفی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، با اشاره به اهمیت ترویج فرهنگ اعتکاف در جامعه، اظهار داشت:  از علاقه مندان به اعتکاف در رضوانشهر و بخش پره سر  ثبت نام بعمل می آید.

وی با اشاره به اینکه برای مراکز در نظر گرفته شده برگزاری اعتکاف ظرفیت خاصی در نظر گرفته شده، افزود: افرادی که قصد حضور در آیین اعتکاف را دارند، با توجه به ظرفیت مساجد محل برگزاری اعتکاف، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر زمان ثبت نام اعتکاف در رضوانشهر را تا یک روز قبل از شروع اعتکاف دانست و  در ارتباط با محلهای برگزاری اعتکاف در شهرستان رضوانشهر گفت: اعتکاف شهر رضوانشهر در مسجد جامع و در شهر پره سر ویژه خواهران در مسجد صاحب الزمان (عج)  برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی رضوانشهر با تاکید بر اینکه مکان های ثبت نام  در حوزه ها و پایگاه های بسیج ، مسجد جامع بعد از نماز های یومیه ، دفتر کانون اهل بیت (ع) و پیامک به شماره ۰۹۱۱۹۸۶۵۰۹۵ می باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir