امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۲/ ۱۳۹۵
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان رضوانشهر

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت : در سال جاری بیش از ۱۳۳۰ بازرسی از واحدهای اقتصادی و خرده فروشی ها صورت گرفته است.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر به نظارت و بازرسی این اداره در سال جاری گفت : این نظارت و بازرسی ها شامل تمام واحدهای اقتصادی بود.

آهنی گفت : در این راستا واحدهای صنفی، تولیدی، صنعتی و خدماتی توسط بازرسان اداره و اتاق اصناف

مورد نظارت قرار گرفتند.

رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت افزود : در سال جاری بیش از ۱۳۳۰ بازرسی از واحدهای اقتصادی و خرده فروشی ها صورت گرفته و ۴۱ فقره پرونده تخلف برای واحدهای متخلف تشکیل شد و به مراجع قضائی جهت صدور حکم ارسال شد.

وی ضمن اشاره به برگزاری جلسات مرتبط از قبیل کمیسیون نظارت، جلسه تنظیم بازار، جلسه کمیسیون هماهنگی امور تعزیرات گفت : در ایام نوروز هم کشیک نوروزی اداره در ایام تعطیل و ساعات غیر اداری برقرار بود و اقدامات نظارتی بر واحدهای پذیرائی – گردشگری و خدماتی نیز در این ایام انجام گرفت. همچنین به برگزاری ۳۵مورد فروش فوق العاده در سطح واحدهای عرضه پوشاک ، کیف وکفش – مواد پروتئینی  ومرغ فروشی- شیرینی وشکلات ، آجیل و خشک بار و… با ارایه تخفیف ۱۰الی ۲۰% و نظارت برخدمات خودرویی نمایندگی های خودرو سازی سایپا و ایران خودرو اشاره کرد.

آهنی جمع گزارش ها و شکایات مردمی در این طرح را نیز ۲۶ مورد عنوان کرد و گفت: واحد های نظارت با هماهنگی‌های لازم با ادارات و دستگاه‌های اجرائی ذیربط ۱۳ مورد گشت مشترک به عمل آمد.

انتهای پیام/

خبرنگار : سمیه داداش پور

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir