امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
علی محمد جلوه در گفتگو با کاسپین:

یک استاد دانشگاه با تأکید بر اینکه در گذشته به اندازه کافی از عدم حمایت از ائتلاف چوب خورده ایم، گفت: اگر چه شاید اما و اگر داشته باشیم اما عقل حکم می کند که از ائتلاف اصولگرایان حمایت کنیم

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، علی محمد  جلوه در گفتگو با خبرگزاری بین المللیکاسپین از رشت با اشاره به اهمیت مرحله دوم انتخابات مجلس، اظهار کرد: مرحله دوم با مرحله اول  انتخابات مجلس شورای اسلامی  خیلی فرقی ندارد.

وی با بیان اینکه مجلس در ساختار نظام جمهوری اسلامی از جایگاه خاصی برخوردار است، گفت: مجلس شباهت به مغز در فیزیک سر دارد و مرکز تصمیم گیری ها است.

این استاد دانشگاه با تاکید براینکه هر یک رای در انتخابات بسیار مهم است، افزود: رییس جمهور باوجود اینکه حکم تنفیذ خود را در دست دارد ولی بدون تصویب مجلس شورای اسلامی نمی تواند بودجه تصویب کرده یا سایر امورات دولت را بدون نظارت و تصویب در خانه ملت انجام دهد.

جلوه با اشاره به اینکه در دور دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی تعداد قابل توجه ای نماینده انتخاب و وارد خانه ملت خواهند شد، اضافه کرد: رای مردم بسیار تعیین کننده است و مردم مانند مرحله اول پای کار بیایند و حماسه ای دیگری راخلق کنند.

جلوه با بیان این نکته که نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی باید برای دولت جوری ریل گذاری کنند که مشکلات مردم برطرف شود، اظهار کرد: ما از ائتلاف حمایت می کنیم.

وی با تأکید بر اینکه در گذشته به اندازه کافی از عدم حمایت از ائتلاف چوب خورده ایم، افزود: اگر چه شاید اما و اگر داشته باشیم اما عقل حکم می کند که از ائتلاف اصولگرایان حمایت کنیم.

انتهای خبر/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir