امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۲/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر: دشمنان درصدد هستند به اعتقادها، ارزش‌های اسلامی و جوانان ما ضربه وارد کنند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی امام جمعه رضوانشهر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار نمود : دربرابرگناهان تنها کلیدی که می تواند نقش طلایی داشته باشد و انسان اهل مقاومت بشود کلید تقواست.

حجت الاسلام حبیبی در ادامه افزود : تقوا بصیرت ایجادمی کند تقوا باعث می شود افراد نفوذناپذیر و با صلابت باشند و کسی نتواند به او تحمیل کند، کسی که با تقوا باشد دشمن حریف او نمی شود.

امام جمعه رضوانشهر همچنین اظافه نمود: رجب ماه دعا، قرآن، شب‌زنده‌داری و رازونیاز با خداوند متعال است و پس از مراسم اعتکاف دعاها مستجاب شده و نورانیت در زندگی انسان بیشتر می‌شود.

وی ادامه داد : آمریکا قابل اعتماد نیست و مقام معظم رهبری این موضوع را پیش‌بینی کرده بود.

وی با اشاره به حمایت مقام معظم رهبری از حزب‌الله لبنان، اظهار کرد: وجود حزب‌الله در منطقه موجب شده تروریست‌ها ناکام شوند و داعش دیگر نمی‌تواند به هدف شوم خود برسد.

حبیبی با اشاره به شخصیت حضرت زینب(س) در اسلام، تصریح کرد: آن حضرت به معنای واقعی ولایت‌پذیر بود و در تمام عرصه‌ها امام حسن(ع) و امام حسین(ع) را یاری کرد.

وی به مدیریت بحران حضرت زینب(س) اشاره کرد و گفت: پس از واقعه عاشورا حضرت زینب(س) به‌خوبی توانست آن حادثه را مدیریت کند.

امام جمعه رضوانشهر با تاکید براینکه تمام مسلمانان وظیفه دارند از حرم حضرت زینب(س) دفاع کنند، خاطرنشان کرد: تمام وجود حضرت زینب(س) برای حفظ اسلام و ولایت بود.

امام جمعه رضوانشهر در ادامه به آغاز فعالیت گشت نامحسوس امنیت اخلاقی اشاره کرد و افزود: دشمنان درصدد هستند به اعتقادها، ارزش‌های اسلامی و جوانان ما ضربه وارد کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir