امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۳/ ۰۲/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر:

امام جمعه بخش پره سر : حضرت امام از متن جامعه نیرویی بنام سپاه را بوجود آوردند تا از انقلاب و ارزش ها حراست کند و امروز این نیرو خارِ چشمِ دشمنان اسلام است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد  امام جمعه پره سر در خطبه های نماز جمعه این هفته اظهار نمود : در موضوع برجام آمریکایی‌ها بدعهدی و بدذاتی خودشان را نشان دادند و با گستاخی می گویند پول های بلوکه شده ایران به عنوان خسارت بخاطر کشته شدن تفنگداران آمریکایی در لبنان و حمایت ایران از مهاجمان برداشته می شود و ایرانی ها فقط از سه میلیارد دلار بهره می برند.

وی بیان نمود : دشمن گستاخ است و اگز بخواهیم در مناسبت ها و برنامه های داخل کشور به آنها رو نشان دهیم پر رو و جسور خواهد شد.

مهدی نژاد در ادامه گفت: شخص آقای رئیس جمهور و  وزارت خارجه باید نسبت به این دهن کجی پاسخ کوبنده بدهد و باملایمت کار بجایی نمیرسد.

خطیب پره سر افزود : اگر مشکل مردم ایران آن ۳ میلیارد دلار بود که در درون کشور در عرض ۲۴ ساعت از بین مردم این پول را جمع آوری کردو به خزانه دولت واریز نمود.

امام جمعه پره سر گفت : رئیس بانک مرکزی ایران در برگشت از آمریکا گفته است که سه ماه پس از اجرای برجام تقریباً هیچ چیز عاید ایران نشده است.

وی ادامه داد: حضرت امام از متن جامعه نیرویی بنام سپاه را بوجود آوردند تا از انقلاب و ارزش ها حراست کند و امروز این نیرو خارِ چشمِ دشمنان اسلام است.

تنها یک سردار از سپاه پاسداران غرب و استکبار جهانی را به چالش کشیده است و امروزه سلاح هایی که توسط جوانان این مرز و بوم ساخته شده است خار چشم دشمنان است.

امام جمعه بخش پره سر وفات شهادت گونه حضرت زینب (س) تسلیت گفته و اشاره نمود که بشریت مدیون ایثار و جانبازی حضرت ابی عبدالله الحسین (ع) و شهدای کربلاست و پیروزی نهضت امام حسین (ع) نیز مدیون زینب کبری است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir