امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, تیتر, گیلان
نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال:

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: وقتی با کارمند و کارگر متخلف برخورد می‌شود چرا با رئیس جمهور متخلف برخورد نشود؟ اگر آن موقع با احمدی‌نژاد برخورد می‌شد،امروز شاهد این همه مشکلات در خصوص هدفمندی یارانه‌ها نبودیم

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از کاسپین از تالش، محمود شکری در خصوص رعایت تقسیم عادلانه ثروت در بین مردم اظهار کرد: در قانون صریحا ذکر شده توزیع ثروت باید عادلانه باشد و ما باید این توزیع را انجام دهیم.

وی با بیان اینکه بعد از توزیع عادلانه باید سهم نیازمند را افزایش دهیم، ادامه داد: در آن صورت کسی اعتراضی نخواهد کرد به طور مثال در بخش سوخت اگر این کار انجام شود دیگر کسی ناراضی نیست.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در خصوص کوتاهی مجلس در سه سال قبل مبنی بر اینکه چرا این صحبت‌ها را مطرح نمی‌کرده، خاطرشان کرد: ما آن زمان هم گفتیم اما کسی گوش نکرد و دولت احمدی‌نژاد آن هدفمندی را به صورت ناقص اجرا کرد.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: اگر در جامعه با هر متخلفی برخورد شود ما بسیاری از مشکلاتمان حل می‌شود متاسفانه این جزو کوتاهی‌های مجلس نهم بود که با احمدی‌نژاد در خصوص اجرای ناقص هدفمندی یارنه‌ها برخورد نکرد.

شکری افزود: وقتی با کارمند و کارگر متخلف برخورد می‌شود چرا با رئیس جمهور متخلف برخورد نشود در هیچ جای قانون ذکر نشده که رئیس جمهور از سایر افراد مستثنی است؛ باید آن موقع با احمدی‌نژاد برخورد می‌شد تا امروز شاهد این همه مشکلات در خصوص هدفمندی یارانه‌ها نباشیم.

 

انتهای خبر/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir