امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
شهاب مرادی در کنگره شهدای دانشجوی گیلان:

کارشناس خانواده و جوانان، گفت: رهبر انقلاب حتی در مورد مسائل محیطی مانند آب، طبیعت و مسائل علمی و فناوری دغدغه هایی دارند که رسیدگی به آن از دست دانشجوبان انقلابی ما برمی آید.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از «دیارباران»، حجت الاسلام شهاب مرادی عصر دیروز در دومین کنگره شهدای دانشجوی استان گیلان در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی رشت با بیان اینکه مردم با هر منش سیاسی و با هر پوششی خود را بدهکار و مدیون شهدا می دانند، اظهار کرد: این محبت و علاقه را در تشییع پیکر مطهر شهدا بخوبی میتوان درک کرد.

وی در ادامه این مطلب تصریح کرد:کسی که میمیرد تنها پیام مرگ و مردن به دیگران می دهد اما شهدا نمرده اند و زنده اند و پیام حیّ وایستادگی می دهند.

کارشناس خانواده و جوانان عمده ترین مشکل انسان ها را انتخاب در جهت گیری معرفی کرد و گفت: همه ما  باید در انتخاب رویکرد و مسیر زندگی دقت کنیم که منجر به خیانت نشود.

مرادی افزود: بسیاری از کسانی که به کشور خیانت کردند در نتیجه اعتمادشون به دشمن بوده است اما در هیچ مرحله ای نباید به دشمن اعتماد کرد.

وی با بیان اینکه هیچ یک از ما از شهدا جدا نیستیم و نباید بگوییم ما مدعی پاسداری از خون شهداییم، گفت: در واقع ما با شهدا در یک صف هستیم زیرا جهت گیری ما با شهدا یکی است.

مرادی با اشاره به اهمیت نهی از منکر گفت: برای اینکه به نتیجه مطلوبی برسیم باید با لبخند و به نرمی دعوت به حجاب و دیگر مباحث دین کنیم  و هیچ وقت نگوییم کسی بخاطر حجاب و ظاهرش از ما نیست و دشمن شهدا است.

این کارشناس فرهنگی به موانع ترویج حجاب اشاره کرد و گفت: اشکال اینجا است که هنوز در کتاب های درسی بچه های ما به مبحث حجاب بطور رسمی نپرداختند.

مرادی خطاب به دانشجویان با بیان اینکه به عنوان یک دانشجو به دغدغه های مقام معظم رهبری بپردازید، بیان کرد: رهبر انقلاب حتی در مورد مسائل محیطی مانند آب، طبیعت و مسائل علمی و فناوری دغدغه هایی دارند که رسیدگی به آن از دست دانشجوهای انقلابی ما برمی آید.

شهاب مرادی در پایان خطاب به جوانان، گفت: به موقع ازدواج کنید و خوب و سالم زندگی کنید.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir