امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۰۴
تاریخ انتشار:۰۶/ ۰۲/ ۱۳۹۵
سردار حق بین در یادواره اهل سنت رضوانشهرگفت:

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان: ما امتحان خود را در عمل پس داده ایم و مطمعناً پیروز بوده ایم چون ثابت کردیم که مرزه های ما معطوف به مرزهای کشور نیست ما توانسته ایم ۲۰۰۰ کیلو متر دور تر از مرزهای کشور به دفاع از اسلام بپردازیم و دشمنان این قضیه را فهمیده فهمیده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، سردار حق بین فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان در یادواره ۱۶۰شهید اهل سنت استان گیلان اظهار نمود : شعار امام امت وحدت بود که باید وحدت بین امت اسلامی حاکم باشد .
فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان گفت: کسانی که اختلاف بین شیعه و سنی را به راه می اندازند نمونه بارز دشمن هستند و می خواهد راه دشمن را باز کند.
وی در ادامه افزود :ما امروز در جامعه اسلامی این ظرفیت را داریم که بخواهم الگو سازی کنیم و پیام وحدت را به سراسر دنیا صادر کنیم.
سردار حق بین افزود: برکت جامعه اسلامی از حاصل خون شهدا می باشد و مسئولین نیز با تلاش مضاعف در راستای اقتصادی مقاومتی تلاش کنند.
ما نظامیان برای حداقل شایدهایی که ممکن است به مرزهای آبی خاکی ما حمله کند با تمام قوا و امکانات دفاع خواهیم نمود.
فرمانده لشکر عملیاتی گیلان گفت : دشمن با گروه هایی که ایجاد نموده است برای جوامعی است که مردم زمینه حضور آنها را فراهم میکنند و شک نکنید اگر اتفاق تلخ دیگری نیز همچون فتنه ۸۸ در داخل کشور رخ دهد فکر نفوذ و ورود به ایران در سرشان به وجود خواهد آمد.
وی در ادامه افزود: وقتی وارد سوریه می شوید می بینید که سربازان جهان اسلام از کشور هایی گوناگون در حال جنگیدن هستند.
سردار حق بین افزود: ما باید در همه عرصه ها آنجنان مقتدر باشیم و باهوش طراحی کنیم که راه نفوذ ممکن را ببندیم.
وی ادامه داد: مسئولین ما باید با تدبیری که دارند فکری برای فرهنگ جامعه اسلامی و جوانان کنند , اگر بخواهیم با آمریکا که قلدر عالم است کنار بیایم کجا باید امتحان پس دهیم و امروز هم اگر در عرصه دفاعی بخواهیم مصالحه کاری کنیم مطمعناً ضرر خواهیم کرد و به مرزهای ما هجوم خواهند آورد.
فرمانده مدافعان حرم گیلان در سوریه  گفت : ما امتحان خود را در عمل پس داده ایم و مطمعناً پیروز بوده ایم چون ثابت کردیم که مرزه های ما معطوف به مرزهای کشور نیست و ما توانسته ایم ۲۰۰۰ کیلو متر دور تر از مرزهای کشور به دفاع از اسلام بپردازیم و دشمنان این قضیه را فهمیده فهمیده اند.
در آزادسازی نبل الزهرا بیش از چندهزار زن و دختر و جوانان اسیر بودند و روزانه شهید می دادند و با آزادسازی این منطقه جهان اسلام خوشحال شدند.
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir