امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۲/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر :

امام جمعه رضوانشهر گفت :کلید حل تمام مشکلات اقتصادی کشور در دست کارگران است ، کلید مشکلات اقتصادی در لوزان و پاریس و نروژ و نیویورک نیست .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی در خطبه های نماز جمعه شهرستان رضوانشهر اظهار کرد: امام موسی کاظم (ع) از جمله ائمه بودندکه واسطه بین مردم و خداوند جهت برآورده شدن حاجات می شدند.

امام جمعه رضوانشهر گفت : شهید مطهری در حالی که در بسیاری از علوم فقهی صاحب نظر بود بسیار فروتن بود ، به همین دلیل ۱۲ اردیبهشت که مصادف با سالروز این شیهد بزرگوار است را روز معلم نامگذاری کردند.

وی افزود : با علم است که امروز جوامع هدایت می شود ، اگر علم باشد انسان هم می تواند دنیای خود را آباد کند و هم آخرت خود را.

حبیبی گفت : سپاه خار چشم دشمنان است ، سپاه مقتدر است و وابسته به هیچ حزبی نیست و به هیچ کس باج نخواهد داد ، آن چیزیی که این ارزشها و اعتقادات را حفظ می کند برعهده ی مربیان عقیدتی سیاسی در سپاه است.

امام جمعه تاکید کرد : با ارزش ترین و شریف ترین افراد جامعه کارگران هستند که با دست رنج خود روزی را بدست می آورند ، کار و کارگر زمانی جایگاه خود را خواهد داشت که هم از طرف مردم و هم از طرف دولت این جایگاه مهیا شده باشد. کلید حل تمام مشکلات اقتصادی کشور در دست کارگران است ، کلید مشکلات اقتصادی در لوزان و پاریس و نروژ و نیویورک نیست .

وی گفت : مسئولان باید تلاش کنند که همان کارخانه هایی که در کشور ما در حال تعطیلی است را مهیا کنند.

وی در پایان در رابطه با مدیران پروازی گفت : الویت با مدیران بومی است ، مدیران اجرایی که از راه دور آمده اند عملا مشکلات منطقه را حل نخواهد و وقت پاسخگویی به مردم را نخواهند داشت . مدیران عالی شهرستان و نماینده به این مسئله توجه کنند که بهتر است مدیران شهرستان بومی باشند و اگر نشد افرادی جایگزین کنند که خدمت برایش در الویت باشد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir