امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۲/ ۱۳۹۵

امام جمعه پره سر : مسئولان امر در برابر قرآن سوگند یاد کرده اند تا پاسدار آرمان های دینی و اخلاقی و فرهنگی و انقلابی جامعه باشند لذا انتظار اولیه از حضرات این است که به جای مقابله، همکاری لازم را داشته باشند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،حجت الاسلام والمسلمین محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه پره سر اظهار نمود :  حضرت آقا تولید داخلی را امری مقدس می دانند، می طلبد مسئولان دست اندرکار  از باب عمل به وظیفه و راه اندازی چرخه تولید زمینه اشتغال میلیون ها جوان جویای کار و زندگی را فراهم کنند.

امام جمعه در ادامه گفت: یکی از مهمترین دغدغه های حضرت آقا بحث قاچاق است که آن را سم تولید داخلی می دانند و معتقدند برای مقابله با قاچاق سازمان یافته باید قوی ترین اشخاص را مامور این کار کرد.

امام جمعه پره سر با اشاره به استفاده پلیس غیر محسوس جهت مقابله با توزیع کنندگان مواد مخدر، زورگیری و سرقت و شرارت، مزاحمین نوامیس مردم و رانندگی با حالت مستی و بدحجابی و بی حجابی و ترویج لاابالگری و اقدامات هنجارشکنانه گفت : علیرغم تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با آسیب های اجتماعی، تهاجم به طرح قانونی امنیت اجتماعی چه توجیهی جز اهداف و اغراض سیاسی می تواند داشته باشد.
وی  افزود : متاسفانه در بعضی از شهرها عده ای اقدام به کشف حجاب نموده و امنیت روحی و روانی جامعه را به خطر انداخته اند.
مهدی نژاد در پایان گفت : مسئولان امر در برابر قرآن سوگند یاد کرده اند تا پاسدار آرمان های دینی و اخلاقی و فرهنگی و انقلابی جامعه باشند لذا انتظار اولیه از حضرات این است که به جای مقابله، همکاری لازم را داشته باشند.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir