امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور:

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی گفت: باید امنیت اخلاقی را در جامعه رصد کنیم و معتقد هستیم که اگر لاابالی گری در جایی وجود دارد بایستی حساس باشیم و اگر این مسائل را بار سیاسی دهیم اشتباه است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از خاورستان، حجت الاسلام سید مهدی خاموشی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور امروز در دیدار با پرسنل سازمان تبلیغات استان، اظهار کرد: خوشبختانه رضایت مسوولان استانی  از حرکت سازمان تبلیغات اسلامی و عملکرد آن وجود دارد.

 
 وی افزود: فرهیختگی و آشنایی با زمان و مکان از ویژگی‌های فردی است که کار فرهنگی می‌کند.
 
 رئیس سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: کار سازمان یک کار جمعی است و مسیر خوبی را در حال طی کردن است.
 
حجت الاسلام خاموشی رئیس سازمان تبلیغات کشور تصریح کرد: هویت دینی و ملی ما با انقلاب اسلامی به عنوان انقلاب فرهنگی عجین شده است.
 
 وی با بیان اینکه مسیر سازمان تبلیغات اسلامی در راستای حفظ فرهنگ انقلاب اسلامی است، گفت: این سازمان در دفاع از ارزش‌ها نقش بسیار مهمی دارد و در انجام آن باید تلاش کند.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی بیان کرد: سابقه استان در مسائل فرهنگی و علمی باعث شده تا توقع ما در انجام امور فرهنگی از این استان بالاتر رود.
 
حجت الاسلام خاموشی خاطرنشان کرد: امروز فرهنگ در یک مکان حبس نیست و باید تمام جامعه بشری را مخاطب خود بدانیم.
 
وی با تاکید بر اینکه  باید دقت بسیاری در حوزه فرهنگی و کارکرد فرهنگی خود داشته باشیم، گفت: بانک اطلاعات دینی در سازمان تهیه شده است.
 
رئیس سازمان تبلیغات کشور بر لزوم و اهمیت مطالعه و به روز رسانی اشاره کرد و گفت : بخش‌های مطالعاتی سازمان باید از عمق بیشتری برخوردار باشد و  بر روی بحث تولید علمی کار شود چرا که برای آینده بسیار مفید خواهد بود.
 
حجت الاسلام خاموشی تصریح کرد: باید امنیت اخلاقی را در جامعه رصد کنیم و معتقد هستیم که اگر لاابالی گری در جایی وجود دارد بایستی حساس باشیم و اگر این مسائل را بار سیاسی دهیم اشتباه است.
 
وی با بیان اینکه در مفاسد اقتصادی نیز نباید امنیت را خدشه دار کنیم، گفت: بایستی امنیت اخلاقی جامعه تضمین شود و افراد امنیت داشته باشند.
 
رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: متاسفانه در کشور در رقابت‌های سیاسی برخی از چیزها ذبح می‌شود.
 
 حجت الاسلام خاموشی با بیان اینکه اگر کشوری جریان پولشویی را پیگیری نکند امنیت کشور روی هوا می‌رود، افزود: نظام برای معضلات باید برنامه داشته باشد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir