امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۶/۳۰
تاریخ انتشار:۱۰/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
استاندار گیلان:

استاندار گیلان به برگزاری مرحله دوم انتخابات مجلس در شهرستان‌های رشت و رودبار اشاره کرد و گفت: انتخابات فرصتی برای تعیین سرنوشت کشور به دست مردم است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از فارس ، محمدعلی نجفی دقایقی پیش با حضور در شعبه شماره ۲۴۸ اخذ رأی در روستای «فلکده» این شهر، رأی خود را به صندوق انداخت.

وی با خداقوت به دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در شهرستان‌های رشت و رودبار اظهار کرد: انتخابات فرصتی برای تعیین سرنوشت کشور به دست مردم است و مردم شهرستان‌های رشت و رودبار این فرصت را از دست ندهند.

استاندار گیلان به وجود امنیت و آرامش حاکم بر فضای انتخاباتی در شهرستان‌های رشت و رودبار اشاره کرد و افزود: عوامل اجرایی، نظارتی، بازرسی و امنیتی شرایط را برای برقراری امنیت و نظم کامل در فرآیند برگزاری انتخابات فراهم کردند.

نجفی با بیان اینکه هر فرد توسط مردم انتخاب شود از فردا به عنوان نماینده آنها است، تصریح کرد: انتخاب مردم مورد احترام همگان است.

وی، انتخابات را محلی برای مطالبه حقوق ملت خواند و بیان کرد: تمام افراد برای استفاده از حق خود پای صندوق‌های رأی حاضر می‌شوند.

استاندار گیلان بر حضور مردم در پای صندوق‌های رأی تأکید کرد و گفت: احتمال تمدید ساعت رأی‌گیری کم است و انتظار داریم مردم رأی دادن خود را به ساعت‌های پایانی موکول نکنند.

نجفی با اشاره به اینکه نظام با برگزاری انتخابات با مردم مشورت می‌کند، خاطرنشان کرد: مردم حقوق خود را با حضور در پای صندوق‌های رأی طلب می‌کنند.

وی، حضور مردم در پای صندوق‌های رأی در شهرستان‌های رشت و رودبار را خوب ذکر کرد و یادآور شد: چهار نفر داوطلب در شهرستان رشت و دو نفر داوطلب در رودبار برای ورود به مجلس شورای اسلامی با همدیگر رقابت می‌کنند و دو نفر از شهرستان رشت و یک نفر از شهرستان رودبار راهی مجلس می‌شوند.

به گزارش فارس، ۵۲۴ شعبه اخذ رأی در شهرستان رشت و ۱۱۹ شعبه اخذ رأی در شهرستان رودبار و در مجموع ۶۴۳ شعبه اخذ رأی در مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی در این دو شهرستان دایر شده است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir