امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۲/ ۱۳۹۵
رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر :

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر : هنرمندان را افتخاری برای کشور دانست که با خلق آثار خود موجب معرفی هنر ایران به جهان می شوند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، نشست با مسئولین انجمن ها و اموزشگاه های آزاد هنری رضوانشهر به منظور برنامه ریزی برنامه های سال جدید و اوقات فراغت در  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان برگزار شد.

علیرضا ملکی نژاد، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر هدف از این نشست  را تشکر از زحمات انجمن ها در برگزاری جشنواره ها و برنامه های اجرا شده در سال٩۴ و  همچنین اتخاذ تدابیر مناسب در راستای برنامه ریزی برای اوقات فراغت و مناسبت های پیش رو عنوان کرد.

وی ضمن تاکید بر اهمیت فعالیت ها و برنامه های سال جدید افزود : با توجه به نامگذاری سال ٩۵ از سوی مقام معظم رهبری به عنوان سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بایستی تمامی برنامه های فرهنگی هنری با محوریت این شعار برگزار گردد.

ملکی نژاد در ادامه به ظرفیت های بسیار خوب رضوانشهر اشاره کرد و بیان داشت : شهرستان رضوانشهر در حوزه فرهنگ و هنر دارای پتانسیل فراوانی است که با توجه بیشتر و همچنین با افتتاح مجتمع فرهنگی هنری شهرستان شاهد موفقیت هنرمندان رضوانشهری در عرصه های مختلف فرهنگی و هنری خواهیم بود.

این مسئول فرهنگی در ادامه بر افزایش کیفیت تولیدات آثار هنری و فرهنگی تاکید کرد و یادآور شد :اولویت و محوریت برنامه های امسال تولید آثار توسط هنرمندان رضوانشهری در حوزه های مختلف مثل فیلم ، عکس ، موسیقی ، هنرهای تجسمی ، شعر و … همراه با برگزاری کارگاه های آموزشی می باشد.

در پایان روسای انجمن ها و مسئولین آموزشگاه ها نقطه نظرات و پیشنهادات خود را بیان نمودند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir