امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
رئیس شورای شهر پره سر در همایش روز شوراها/

رئیس شورای شهر پره سر گفت : شوراها نهادی برخاسته از بتن ملتی است که بی ادعا و با کمترین هزینه بیشترین بهره مندی و ثمربخشی را تحت پوشش خود دارند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، سوسن کرمی رئیس شورای شهر پره سر در همایش روز شوراها اظهار نمود : ۹ اردیبهشت سالروز رویدادی بزرگ در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است که بی تردید نشان از تعمیق مردم سالاری دینی در جامعه اسلامی است .

کرمی در ادامه افزود : شوراها باید به عنوان تبلور و نمود مشارکت اصیل مردمی در تصمیم گیری اجتماعی فرهنگی و اقتصادی باشند و بدون تردید تشکیل شوراها یک گام بلند است در گسترش مشارکت مردم در اداره کشور است .

وی همچنین اظهار داشت : شوراها نهادی برخاسته از بتن ملتی است که بی ادعا و با کمترین هزینه بیشترین بهره مندی و ثمربخشی را تحت پوشش خود دارند.

کرمی در خصوص برنامه های اجرا شده در سال ۹۴ افزود : در سال ۹۴ برنامه هایی برای شهر پره سر انجام شده که از جمله آنها  ، ایجاد منابع درآمدی ثابت ، گسترش قابلیت گردشگری بوده است.

رئیس شورای شهر پره سر همچنین در رابطه با اقدامات فرهنگی افزود : با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایران و سایر مسئولین پروژه احداث مجتمع فرهنگی با اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال که از طرف شهرداری زمینی به مساحت ۲۵۰۰ مترمربع به ارشاد واگذار شده است.

سوسن کرمی در رابطه با سایر پروژه های اجرایی شهر افزود : جمع آوری آبهای سطحی یکی از مهمترین اهداف شورا و شهرداری بوده که با ایجاد کانال های مقصد در سطح شهر می توان گفت که در این زمینه یکی از شهرهای موفق استان بوده ایم.

وی همچنین در زمینه تکمیل ماشین آلات خدماتی شهر پره سر گفت:  خرید ۴ دستگاه خودرو جهت بهینه سازی خودروهای فرسوده بوده است.

کرمی در پایان افزود : تاکنون در زمینه آسفالت کوچه و معابر اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان هزینه شده است و ۷۰۰ متر نیز موزاییک کاری انجام شده است .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir