امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۱/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر
رئیس شورای شهر رضوانشهر/

گلرخ گفت : شورا نهادی است که از همان روزهای نخستین انقلاب اسلامی مورد توجه و تاکید بنیان گذار فقید انقلاب اسلامی قرار گرفته و همواره بر تاسیس آن تاکید فرمودند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی رضوان خبر ، جهانبخش گلرخ رئیس شورای شهر رضوانشهر در جمع شوراهای شهرستان رضوانشهر اظهار نمود: شورای اسلامی نهادی از جمهوریت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تجلیگاه بروز اراده ملت است .

جهانبخش گلرخ گفت : شورا نهادی است که از همان روزهای نخستین انقلاب اسلامی مورد توجه و تاکید بنیان گذار فقید انقلاب اسلامی قرار گرفته و همواره بر تاسیس آن تاکید فرمودند.

رئیس شورای شهر رضوانشهر ضمن تشکر بابت زحمات و همیاری تمامی اعضای شورای اسلامی شهر رضوانشهر گفت : از جمله اقدامات مهم صورت گرفته در بخش فرهنگی ، پیگیری و اتمام ساخت دانشگاه پیام نور که اخیرا توسط  فرماندار شهرستان رضوانشهر به بهره برداری رسید .

وی همچنین احداث تابلوی تمثال مبارک شهدا در بلوار های شهر ، تندیس میدان شهدا ، نامگذاری اولین پارک مخصوص کودکان سندروم داون در ایران به نام پارک فرشتگان ۴۷ در رضوانشهر را از جمله کارهای انجام شده توسط شورا دانست.

جهانبخش گلرخ همچنین در ادامه به احداث بهترین و با کیفیت ترین تلوزیون تبلیغاتی در شهر با مشارکت بخش خصوصی ، احداث نمادهای و تندیس های بومی محلی ، کمک های مالی به کانون های فرهنگی مساجد و هیئات ، هیئت های ورزشی و سایر مراکز فرهنگی و اجتماعی توسط شورا اشاره نمود .

وی در بخش عمرانی و خدماتی پیگیری و برگزاری جلسات متعدد با مسئولین و مردم در تمام نقاط شهر را از جمله اقدامات صورت گرفته بوسیله شوراها وهمچنین پیگیری اتمام ساخت بیمارستان رضوانشهر توسط شورای شهر جهت تجیهز شدن و به بهره برداری رسیدن به موقع آن و که استفاده از خدمات بهداشتی و درمانی مجهز و کادر پزشکی متخصص حق مسلم شهروندان شهرستان می باشد.

گلرخ ضمن تشکر از نماینده مردم شهرستان رضوانشهر در مجلس گفت : ارتباط تنگاتنگ ایشان با شورا جهت رفع مشکلات شهری در طی دوره چهارم بی نظیر بوده است .

وی از افزایش درآمد و بودجه شهرداری از مبلغ ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به مبلغ بالغ بر ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان توسط شورای شهر خبر داد و افزود : از دیگر خدمات شوراها در این دوره پیگیری متعدد جهت تامین آب شرب خیابان های شهید محسنی ،‌ارده رود کنار ، روشنده که به لطف خداوند و زحمت مسئولین به بهره برداری رسید ، احداث و بهره برداری جایگاه CNG ، ابلاغ طرح جامع تفصیلی شهر رضوانشهر و اتصال شهرک چوکا به بافت شهری ، اصلاح طرح مهندسی خیابان و کوچه های شهر ، احداث میادین و بلوار در سطح شهر ، لکه گیری روکش آسفالت کوچه و خیابانهای کل شهر بیش از ۱۳ کیلومتر مربع که هنوز هم این کار به اتمام نرسیده و همچنان هم ادامه دارد.

رئیس شورای شهر رضوانشهر از هدایت آبهای سطحی به طول ۵ کیلومتر ، موزاییک و سنگ فرش معابر شهری به طول ۱۵۰۰ متر خبر داد و گفت : مشارکت در احداث و ساخت قبور متبرک شهدای گمنام گوشه ای از خدمات متنوع ارائه شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر رضوانشهر در دوره چهارم بوده است.

وی در پایان از علی عسگر اسدی شهردار رضوانشهر به دلیل عملکرد مناسب و مدیریت خوب وهمچنین تلاش ایشان برای داشتن شهری زیبا و اسلامی تشکر کرد.  

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir