امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۲/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان, ورزشی

میلاد فخرالدینی مدافع راست پرتحرک تیم استقلال را باید یکی از موثرترین آبی ها در سه هفته اخیر رقابتهای لیگ برتر دانست.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، میلاد فخرالدینی را باید متحول‌شده‌ترین استقلالی تیم پرویز مظلومی در سه هفته اخیر رقابت‌های لیگ‌برتر دانست.

این مدافع که در نیم‌فصل نخست مهم‌ترین کارش گلزنی برابر نفت(هفته پنجم) بود در سه هفته اخیر برابر دو تیم سرشناس پرسپولیس و سایپا دو پنالتی گرفت و در تقابل با فولاد یک پاس گل تماشایی ارسال کرد تا نشان دهد شرایطش با نیم‌فصل نخست اختلاف فاحشی پیدا کرده است.

میلاد فصل قبل به سپاهان گل زد و در تقابل با سایپا و سپاهان به جاسم کرار و امید ابراهیمی پاس گل داد. البته این مدافع- هافبک در ایستگاه هفدهم لیگ‌۱۴ از مدافعان استقلال‌صنعتی یک پنالتی گرفت تا تعداد حرکات موثرش در طول اولین فصل استقلالی شدنش به عدد۴ برسد.

۲پنالتی گرفت و یک پاس گل داد

مدافع سابق تراکتورسازی در نیم‌فصل نخست فصل جاری لیگ‌برتر مثل سال قبل فقط یک‌بار برابر نفت موفق به گلزنی شد و در ۱۰دیدار دیگری که حضور داشت، نتوانست آنچنان که باید و شاید موثر باشد.

با تمام این اوصاف میلاد در ایستگاه۲۶ نیم‌فصل دوم از محسن مسلمان(دقیقه۸۸) پنالتی گرفت تا نقش موثری در کمرنگ‌‌تر شدن شکست سنگین استقلال برابر پرسپولیس داشته باشد.

فخرالدینی یک هفته بعد در دیدار برابر فولاد فقط به ۱۲دقیقه زمان احتیاج داشت تا با پاس تماشایی‌اش بهنام برزای را به گل برساند.

این مدافع سپس در هفته بیست‌وهشتم- هوشمندانه- از علی قلی زاده سایپا پنالتی گرفت تا طی سه دیدار پی‌درپی هت‌تریک اثرگذاری در جمع آبی‌ها را به ثبت برساند.

منبع : مشرق

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir