امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۴/ ۰۲/ ۱۳۹۵

در حال حاضر نمی توان گفت زمین خواری فقط توسط آقازاده ها انجام می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، از چند وقته گذشته شاهد اتفاقی بسیار نادر در شهرستان رضوانشهر بوده ایم و آن ها زمین خواری توسط مردم است.

از هر طرف که وارد شهر رضوانشهر شوید شاهد سیم های خارداری می شوید که در حاشیه جاده و خیابان چند صد متری را محسور کرده و ادعای مالکیت آن را دارند .

جدا از مسائل شرعی و حق الناس که این زمین ها مطعلق به همه مردم است چهره بسیار زشت و دلهره آوری به انسان به محض ورود به محدوده رضوانشهر به انسان دست میدهد.

زمین های مذکور که در دست اراه راه و مسکن و شهرسازی می باشد و جزء حریم جاده به حساب می آید گویا توان مقابله با زمین خواران را ندارد یا شاید هم به صلاح نباشد که برخورد نماید .

خبرنگار این پایگاه بعد از پیگیری های متعدد از اداره ، و مسکن و شهرسازی که به نتیجه واضح نرسید سراغ مدیر کل رفته پیگیر ماجرا شد که آنجا هم توپ را به زمین قوه قضائیه و دادگستری شهرستان انداخته که باید با حکم قضایی باشد و دستور قلع و قم صادر شود ، اجرای قانون مسئول و غیرمسئول نمی شناسد و برای همه یکسان باید در نظر گرفته شود.

حال باید منتظر برخورد قاطع  مسئولین محترم قضائی ماند  تا درس عبرتی شود برای سایر متعرضین که بفهمند مملکت بی قانون نیست .

انتهای پیام/

01

02

03

04

07

08

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir