امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۱۵/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان, ورزشی

جدایی امید ابراهیمی از استقلال را باید یکی از احتمالات جدی فصل آینده دانست. هافبک دفاعی استقلال که عملکرد خوبی در فصل جاری داشته به احتمال فراوان فصل بعد راهی قطر خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، زمزمه‌ها حاکی از احتمال حضور این بازیکن در تیم العربی قطر می‌دهد. گفته می‌شود که باشگاه العربی به دنبال جذب این بازیکن است و می‌خواهد امید را به جای نکونام در اختیار بگیرد. درباره آینده نکونام هم اطلاعات ضدونقیضی به گوش می‌رسد.

گفته می‌شود که مسوولان باشگاه العربی درصدد قطع همکاری با کاپیتان سابق تیم ملی هستند. ظاهرا نکونام قصد دارد از فصل جدید مربیگری خود را در تیم ملی آغاز کند و به همین دلیل هم مسوولان باشگاه العربی از طریق چند ایجنت ایرانی به دنبال جذب ابراهیمی افتاده‌اند.

البته هافبک استقلال پیشنهادهایی هم از تیم‌های داخلی دارد. یکی از تیم‌های متمول شهرستانی از همین حالا به امید پیشنهاد ۲/۵ میلیارد تومانی داده است که در این صورت حفظ وی توسط باشگاه استقلال کار بسیار دشواری خواهد شد. ابراهیمی ابتدای فصل جاری هم از قطر پیشنهاد داشت اما ترجیح داد در استقلال بماند و یک فصل دیگر در ترکیب آبی‌ها باشد. حالا به نظر می‌رسد که نگه داشتن این بازیکن برای استقلال دشوارترین کار ممکن باشد و آبی‌ها نتوانند امید را در خانه حفظ کنند.

منبع: بانک ورزش

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir