امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۹/۲۴
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۵/ ۱۳۹۴
دسته خبری: رضوانشهر و پره سر

چراغی: با سوق دادن جامعه به سمت مطالعه بیشتر ناهنجاری های اجتماعی را می توان کاهش داد لذا همه مسئولین شهرستان باید در جهت فرهنگ کتاب خوانی و گسترش آن تلاش کنند.

به گزارش رضوان خبر ، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان با حضور امام جمعه  و دیگر اعضای انجمن به ریاست ابراهیم چراغی معاون فرماندار رضوانشهر در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون فرماندار رضوانشهر در جمع اعضای انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن تبریک پیروزی ارزشمند سربازان جبهه مذاکره گفت: امروز سربازان جبهه دیپلماسی با حمایت های بی دریغ ملت بزرگ ایران، رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و رئیس جمهوری محترم توانستند در چارچوب خطوط قرمز ترسیم شده نظام، حقانیت و صلابت ملت بزرگ ایران را بر قدرتهای بزرگ و زیاده خواه جهان ثابت کنند و از خواسته های بحق ملت دفاع کرده و زمینه احقاق حقوق هسته ای ایران را فراهم آورند انشاالله شاهد آثار و برکات این موفقیت بزرگ در کشور عزیزمان باشیم.

ابراهیم چراغی در ادامه با اشاره به فوائد مطالعه و اینکه چگونه از کتاب استفاده کنیم گفت: مطالعه یک فرآیند ذهنی است که پایه های مهارت را می سازد ، بر خلاف تصاویر دیداری هنگام مطالعه  فکر بیشتری هزینه و از هوش خود بیشتراستفاده می کنیم.   

وی با اشاره به اینکه مطالعه انضباط اجتماعی را بالا می برد اظهار نمودند: با سوق دادن جامعه به سمت مطالعه بیشتر ناهنجاری های اجتماعی را می توان کاهش داد لذا همه مسئولین شهرستان باید در جهت فرهنگ کتاب خوانی و گسترش آن تلاش کنند.

امام جمعه رضوانشهر در این نشست با اشاره به آیات و رویات قرآنی گفت: کتاب ابزاری برای کارهای فرهنگی است لذا همه باید لذت مطالعه را به مردم بچشانیم.

حجت الاسلام و المسلمین حبیبی بیان داشت: کتاب ابزار کار است و از آن می توان برای فراگیر شدن استفاده نمود بنابراین بیشتر از ساختن کتابخانه ها باید بگونه ای کتابخانه های داخل شهر با به روز نمودن کتابها جذاب نمائیم .

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir