امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
به دنبال انتصاب مشاور استاندار در امور ایثارگران؛

استانداری گیلان چند وقتی بود که در حوزه ی رسیدگی به امور ایثاگران با مشکل مواجه بود که با انتصاب جدید در این جایگاه این مشکل تا حدی زیادی حل شده است.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از واران نیوز، استانداری گیلان چند وقتی بود که در حوزه ی رسیدگی به امور ایثاگران با مشکل مواجه بود و این مسئله در مراجعات قشر ایثارگر به این واحد استانی به عنوان حامی ایشان از یک طرف و پل ارتباطی با شخص استاندار به عنوان بالاترین مقام اجرایی در استان از طرف دیگر به وضوح دیده می شد.

استاندار گیلان پس از آنکه اقدام به جابه جایی حمید امام پناهی برادر سه شهید از سمت فرمانداری رضوانشهر نمود ؛ علی رغم مخالفت های فراوانی که با این اقدام از جانب چهره های سیاسی و مذهبی شده بود ، دست به اقدامی شایسته زد و طی صدور حکمی امام پناهی را به عنوان مشاور خود و مسئول رسیدگی به امور ایثارگران استانداری گیلان منصوب کرد.

اقدامی که علاوه بر ایجاد پویایی و حرکت در این بخش می تواند منشأ خدمات مؤثر و ماندگاری در این عرصه باشد. وجود فردی با اقتدار و از بدنه ی جامعه ی ایثارگری که در مواقع لزوم بتواند با قاطعیت در پی احقاق حقوق ایثارگران با حفظ شأن و جایگاه ایشان باشد.

برگزیدن شخصیتی همچون امام پناهی ، با توجه به سوابق اجرایی ، بارزه های شخصیتی و خانوادگی توانسته بر وزن واحد ایثارگران استانداری گیلان بیافزاید.

از دیگر نکات مثبت این انتصاب بکارگیری و اعتماد به نیروی جوان ، آن هم در این سطح از بدنه ی اجرایی استان است که می تواند علاوه بر ایجاد انگیزه منجر به پویایی و نشاط در عرصه ی خدمت رسانی باشد. از عملکرد هرچند کوتاه حمید امام پناهی می توان به وضوح دریافت که انتخاب وی به عنوان مشاور استاندار و مسئول رسیدگی به امور ایثارگران استانداری گیلان انتخابی درست و سنجیده است.

امید که این سرآغازی باشد برای انتخاب مدیران و مسئولان بر اساس شایستگی و توانمندی ایشان فارغ از گرایشاتِ حزبی و خط و ربط جناح سیاسی.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir