امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, ایران و جهان

دو زورگیر بی‌رحم وقتی از سرقت ناکام ماندند ، با شلیک گلوله طعمه خود را به قتل رساندند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، در ساعت ۱۷:۰۰ ، نهم اسفندماه سال ۹۴ یک فقره قتل در محدوده غرب تهران به مرکز فوریت های پلیسی مخابره شد ؛ با حضور مأمورین در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد دو نفر به صورت پیاده و همراه داشتن دو قبضه اسلحه کمری اقدام به قتل شخصی بنام “سعید . پ” ( ۵۷ ساله ) کرده و به سرعت از محل متواری شدند .
زورگیری مرگبار در غرب تهران/ پلیس به دنبال دو جنایتکار می‌گردد+تصاویر
پرونده در اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ :
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “قتل عمـد” و به دستور بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه ۲۷ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .
اظهارات شاهدان صحنه :
با حضور کارآگاهان اداره دهم در محل وقوع جنایت و انجام تحقیقات میدانی ، کارآگاهان موفق به شناسایی تعدادی از اهالی و کسبه محل شدند که شاهد صحنه جنایت بوده اما به علت مسلح بودن هر دو سارق به سلاح کمری و خشونت بالای آنها موفق به کمک رسانی به مقتول نشدند .
شاهدان صحنه جنایت در اظهارات خود عنوان داشتند : ” دو مرد حدودا ۴۰ الی ۴۵ ساله ناگهان به سمت متوفی حمله ور شده و با نشان دادن اسلحه قصد سرقت از او را داشتند که با مقاومت وی روبرو شدند ؛ نهایتا سارقین با شلیک دو گلوله متوفی را به قتل متوفی رسانده و خودشان از محل متواری شدند.”
اظهارات خانواده مقتول :
در تحقیقات از خانواده مقتول ، کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که مقتول از چندی پیش برای تأمین هزینه عمل جراحی اقدام به تهیه وام از یکی از شعبات بانکی نموده و در روز جنایت قصد داشته تا مقدمات انجام عمل جراحی را آماده نماید که سارقین اقدام به سرقت کیف دستی و کشتن وی کرده اند .
شکار تصاویر دو متهم :
در ادامه رسیدگی به پرونده و با بررسی تصاویر سیستم های مداربسته در محدوده وقوع جنایت ، کارآگاهان موفق به شناسایی تصاویر دو سارق زورگیر مسلح توسط شاهدان صحنه سرقت شدند .
زورگیری مرگبار در غرب تهران/ پلیس به دنبال دو جنایتکار می‌گردد+تصاویر
سرهنگ کارآگاه آریا حاجی زاده ، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : ” با توجه به حساسیت ایجاد شده در خصوص پرونده و در ادامه اقدامات پلیسی جهت شناسایی متهمین ، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر هر دو متهم تحت تعقیب پلیس آگاهی از سوی مقام محترم قضایی صادر شده است ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم درخواست می شود تا در صورت شناسایی هویت این دو جنایتکار ، هرگونه اطلاعات در خصوص مشخصات و مخفیگاه آنها را به صورت شبانه روزی با شماره تماس های ۵۱۰۵۵۱۲۳ و ۵۱۰۵۵۱۴۱ در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند .
انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir