امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۱۸/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: تیتر, گیلان
نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال:

نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: اوباما و جان کری دستمزد دست دادن و قدم زدن با وزیر امور خارجه‌ی کشورمان را از ملت ایران گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر،  محمود شکری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی ماسال با اشاره به مصادره‌ی ۲ میلیارد دلار از دارایی ها ایران توسط آمریکا اظهار داشت: من با اینکه چه دولتی این سرمایه گذاری را در آمریکا انجام داده است در حال حاضر کاری ندارم. این کار به هر حال با توجه به اینکه به این کشور هیچ اعتمادی نیست اشتباه بوده است. البته درباره‌ی ریشه‌ی این سرمایه گذاری در مجلس در حال بررسی هستیم. در این کار ایراد اساسی بوده است و هر دولتی که این کار را انجام داده است باید پاسخگو باشد.

وی افزود: اکنون این سرمایه گذاری در یک کشور مستکبر زورگو انجام شده است و طبق قوانین بین المللی هیچ دولتی حق توقیف سرمایه گذاری کشورها را ندارد. به نظر من، این قلدری پسابرجامی به معنی این است که دیپلماسی کشورمان که این همه از آن تعریف می کردند که در سطح بالایی است ضعف هایی در دل خود دارد. ضمن اینکه به این معنی بوده است که آمریکا اصلا اعتقادی به برجام ندارد.

نماینده‌ی مردم تالش، رضوانشهر و ماسال تأکید کرد: اوباما و جان کری دستمزد دست دادن و قدم زدن با وزیر امور خارجه‌ی کشورمان را از ملت ایران گرفتند و این اولین خسارتی است که در پی اعتماد به شیطان بزرگ به کشور تحمیل شد و در واقع این ۲ میلیارد دلار، خسارت دست دادن و قدم زدن های آقای ظریف با اوباما و جان کری است.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir