امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۳۰
تاریخ انتشار:۱۶/ ۰۲/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه پره سر:

امام جمعه پره سر گفت : اگر آقایان دیپلمات نمی توانند از پس آمریکایی ها برایند به بسیجی ها بسپارند ، آن وقت دنیا خواهد دید که چطور لاشه سربازان آنها در خلیج فارس طعمه کوسه های دریا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلیمن محمد مهدی نژاد در خطبه های نماز جمعه این هفته پره سر اظهار نمود : در دیدار مقام معظم رهبری با معلمان که فرمودند امروز دشمنان حرف هایی می زنند که بزرگ تر از دهانشان است.

گفت : آمریکایی‌ها بعد از قضیه برجام، در حال اِعمال سیاست ها و نیرنگ های خود هستند مثلاً یک بار به طور آشکار اقدام به سرقت دو میلیارد دلار از اموال ایران می کنند، مرتبه دیگر ما را متهم به حمایت از مهاجمان در حادثه حمله به سفارتشان در لبنان و همچنین مسئول حمله به برج های دوقلو در آمریکا می کنند .

امام جمعه پره سر افزود : اخیراً هم می گویند که ایران نباید در خلیج‌فارس رزمایش داشته باشند ، این هم پیش بینی بود که مقام معظم رهبری داشتند که آمریکایی‌ها به مذاکرات هسته‌ای بسنده نمی کنند آنها موضوعاتی مثل حقوق بشر و توسعه موشکی را نیز در آینده مطرح می کنند.

خطیب جمعه در ادامه گفت :آمریکا چون قلدر است فقط زبان زور می فهمد باید نرمش را کنار گذاشت و از موضع قدرت او را سر جایش نشاند.

مهدی نژاد در پایان گفت : اگر آقایان دیپلمات نمی توانند از پس آمریکایی ها برایند به بسیجی ها بسپارند ، آن وقت دنیا خواهد دید که چطور لاشه سربازان آنها در خلیج فارس طعمه کوسه های دریا خواهد شد

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir