امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۲/ ۱۳۹۵

نامردی ها و خریدن داور در لیگ دو بیداد می کند و متاسفانه هیچ کسی پاسخگو نیست . حتی آقای عسگری نیز در بازی حساس ما که معترض بودم اینها داور را خریده اند عنوان کرد که اگر می توانی تو نیز پول خرج و داور بخر.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از تابناک ، در یکی از تیم های لیگ دسته دوم  در مصاحبه ای با یکی از سایت ها ادعاهایی صریح درباره فساد در این رده از مسابقات مطرح کرده که جای پیگیری و بررسی نهادهای نظارتی ورزش برای صحت و سقم آن را باز کرده است.
مدیر یک تیم به نام رهپویان رضوانشهر در لیگ دسته دوم فوتبال کشور دست به افشاگری زده تا این لیگ که هر ساله معترضان خاص خودش را دارد باز هم به حیاط خلوت متخلفان متهم شود!    
این فرد درمصاحبه اش از خریدن داور، رشوه دادن بعضی تیم ها و از همه مهمتر توصیه بی شرمانه مسئولان کمیته داوران حرف زده است که باید برای حرف هایش سند ارایه کند. حرف های سیروس رجا را گزیده وار می خوانید. مسوولیت این ادعاها بر عهده این مدیر خواهد بود و تابناک آماده انتشار پاسخ ها به این اتهامات است.
 * نامردی ها و خریدن داور در لیگ دو بیداد می کند و متاسفانه هیچ کسی پاسخگو نیست . حتی آقای عسگری نیز در بازی حساس ما که معترض بودم اینها داور را خریده اند عنوان کرد که اگر می توانی تو نیز پول خرج و داور بخر.
 * در بازی با پارس جنوبی جم، مهدی پاشازاده سرمربی این تیم به داور رشوه داده بود و خطای صد در صد ما که در محوطه جریمه رخ داد را نگرفتند و بیرون هجده قدم برای مان گرفتند.من می خواستم بروم و این داور را به قصد کشت بزنم، اما بعد بازی متوجه شدم که آقای پاشازاده به داور پول داده!
 * از تیم اعضای تیم اکسین به مدیر روابط عمومی ما زنگ زده شده که ۵۰میلیون تومان بگیرید و بازی را واگذار کنید در غیر اینصورت خودمان بازی را می بریم. ما مردانه در آن بازی در بین آن همه تماشاگر جنگیدیم، اما داور بازی توپی که روی خط دروازه بود را گل اعلام کرد و سر تیم ما را برید.
 * شک نکنید پارس جم جنوبی هم به داور بازی زنگ خواهد زد و بازی را به سود خود به پایان خواهند رساند، اما ما برای این بازی به بوشهر نمی رویم.
* دوست دارم نفت امیدیه به عنوان تیم دوم به لیگ یک از این گروه صعود کند زیرا آنها سالم بازی می کنند و از کادر فنی و بازیکنان خوبی برخورداند و بر خلاف شاهین بوشهر و پارس جنوبی به دنبال زدو بند نیستند.
 * بالای ۳ میلیارد تومان برای این باشگاه هزینه کردم اما هیچ کسی حتی مسوولان شهر حمایت نکردند . محل کار اصلی من در قم است و میروم آنجا تیمداری می کنم.متاسفانه دور و بر باشگاه افرادی بودند که ضربه های مهلکی به تیم وارد کردند و تیم را به نابودی کشاندند. چهار هزار هوادار را به ورزشگاه کشاندم اما…خانواده من بخاطر فوتبال از هم پاشیده شد و مسائل خانوادگی خودم را نمی توانم جمع و جور کنم.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir