امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۱۹/ ۰۲/ ۱۳۹۵

رئیس جمعیت هلال‌احمر رضوانشهر برنامه‌های هفته هلال‌احمر شهرستان که از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه نامگذاری شده را تشریح کرد.

غظنفر الماسی، رئیس  جمعیت هلال‌احمر شهرستان رضوانشهر  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، برنامه‌های هفته هلال‌احمر شهرستان که از ۱۸ تا ۲۴ اردیبهشت‌ماه نامگذاری شده را تشریح کرد.
وی با بیان اینکه هفته هلال‌احمر با شعار بنی آدم اعضای یک پیکرند آغاز می‌شود، دیدار با امام جمعه شهرستان ،رژه خودرویی در سطح شهرستان ، غبارروبی گلزار شهدا، مانور زلزله در سطح شهرستان ، وزیت رایگان ،دیدار با خانواده معظم شهدا، تجلیل از فعالان هلال‌احمر  عنوان کرد.
مدیرعامل جمعیت هلال‌احمر رضوانشهر برگزاری انتخابات مجامع جمعیت هلال‌احمر شهرستان با شرکت اعضای این جمعیت برای شورای اجرایی و بازرس مجمع جمعیت هلال‌احمر شهرستان روز جمعه، ۲۴ اردیبهشت‌ماه، برنامه‌های تخصصی امداد و نجات، گسترش پایگاه‌های جاده‌ای، جذب نیرو، فعالیت‌های فرهنگی و ارائه خدمات حمایتی را از دیگر اولویت‌های استان طی سال‌جاری اعلام کرد.
رئیس  جمعیت هلال‌احمر رضوانشهر ابراز کرد: هلال احمر یک نهاد عام‌المنفعه است که برای خدمت‌رسانی به مردم در همه ابعاد رسالت ذاتی خویش را انجام می‌دهد.

الماسی عنوان کرد: در راستای شعار «هر خانواده ایرانی یک امدادگر»، دوره‌های آموزشی همگانی امداد و نجات در هفته هلال احمر در رضوانشهر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir