امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۱/ ۰۲/ ۱۳۹۵
همزمان با هفته هلال احمر/

جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد.

به گزارش پایگاه  خبری رضوان خبر ، به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، رئیس و جمعی از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان با فرماندار رضوانشهر دیدار کرد.

در این دیدار  فرماندار رضوانشهر ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های شبانه روزی الماسی رئیس و کارکنان جوان و با اخلاق جمعیت هلال احمر شهرستان که در طول سال بی منت و داوطلبانه به ارائه خدمات به حادثه دیدگان پرداخته تقدیر و تشکر نمود و افزود : جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر  بسیار مهم است.

همچنین غضنفر الماسی رئیس هلال احمر شهرستان به ارائه گزارش از آخرین وضعیت عملکرد  این اداره ، کارهای صورت گرفته و نیز  برنامه های آتی در سطح شهرستان پرداختند .

در پایان لباس داوطلب هلال احمر به فرماندار رضوانشهر از طرف جمعیت هلال احمر شهرستان اهداء گردید.

انتهای پیام/

IMG_4941

IMG_4942_0

IMG_4943

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir