امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ایران و جهان
مصباحی‌مقدم تاکید کرد:

نماینده مردم تهران در مجلس با تکذیب هرگونه مصاحبه با عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز گفت: ادبیات مصاحبه منتشر شده از بنده در سایت انتخاب ادبیات بنده نیست.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت‌الاسلام غلامرضا مصباحی‌مقدم نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم، درباره مصاحبه منتشر شده از وی در سایت انتخاب توضیحاتی ارائه کرد و اظهار داشت: امروز یکی از خبرنگاران با بنده مصاحبه‌ای انجام داد و با این که بارها تاکید کردم که اگر به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مصاحبه کرده‌ام، می‌توانید این سمت را برای من به کار ببرید اما با این که این مصاحبه یک اظهار نظر شخصی بوده به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت انعکاس داده شده است.

وی بر همین اساس تصریح کرد این موضوع مورد اعتراض بنده است و حتماً مورد انتقاد همکاران من در جامعه روحانیت مبارز خواهد شد. لذا از این جهت هر گونه مصاحبه‌ای را به عنوان سخنگوی جامعه روحانیت مبارز در چند روز اخیر تکذیب می‌کنم.

نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به محتوای گفتگوی خود با این سایت خبری تاکید کرد: خبرنگار سخنان بنده را با ادبیات خودش منتشر کرده که این ادبیات، ادبیات بنده نیست و از این جهت نسبت به مصاحبه‌ای که منتشر شده است ایراد دارد و این مصاحبه را کن ان لم یکن تلقی می‌کنم.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir