امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۲/ ۱۳۹۵
همزمان با ولادت قمر بنی هاشم/

شهردار رضوانشهر: خدمت به کارگران شهرداری یک عبادت است .

به گزارش خبرنگار پایگاه  خبری رضوان خبر ، همزمان با ولادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس (س) از کارکندان و کارگران شهرداری رضوانشهر تجلیل بعمل آمد. در این مراسم علی عسکر اسدی  شهردار رضوانشهر در جمع کارگران شهرداری رضوانشهر اظهار کرد: طبیعی است که ستون سعادت هر جامعه و هر کشوری به کار است و رکن و اساس آن نیز کارگر است.

وی گفت: استقلال و عزت هر کشوری در گرو کار و کارگر است و چرخه کشور به دست توانمند کارگران می‌چرخد، تمامی خدماتی که شهرداری ایفا می‌کند به واسطه حضور و زحمات کارگران زحمت کش می‌باشد که به صورت شبانه روزی در تمامی فصول سال خدمات دهی می‌کنند و زیبایی و نظافت هرشهر در گرو زحمات این عزیزان است.
شهردار رضوانشهر افزود: کارگران رمز پویایی جامعه هستند و تمامی کارهای اجرایی، فضای سبز، ایمنی و خدمات و … در شهرداری‌ها به همت کارگران انجام می‌پذیرد و کارگران بازوی اجرایی شهرداری هستند.

این مسئول با اشاره به شغل شریف رفتگران تأکید کرد: رفتگری از مشاغل بسیار طاقت فرسایی است که بهداشت و زیبایی شهر در گرو فعالیت این قشر زحمت کش جامعه است و آنچه شهر را زیبا جلوه می‌دهد نمود کار و زحمات عوامل و نیروهای خدماتی و فضای سبز می باشد.
شهردار رضوانشهر تصریح کرد: معتقدم گفت و گو و نشست صمیمی با کارگران تأثیر بسزایی در افزایش و تقویت انگیزه کاری خواهد داشت.

اسدی در ادامه افزود :خدمات شهری شهرداری رضوانشهر با نهایت تلاش جهت نظافت و آراستگی شهر کوشش می کنند و این کارگران ۲۰ هزار خانواده شهری را تحت پوشش دارند و با تعداد کمی که در اختیار داریم سعی میکنیم به نحو مطلوبی خدمات دهی انجام دهیم.

وی در پایان افزود : کادر اداری و کارگری شهرداری رضوانشهر با ۶۰ پرسنل در خدمت همشهریان عزیز می باشند.

انتهای پیام/

02

03

04

05

06

08

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir