امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۲
تاریخ انتشار:۲۲/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
هاشمی رفسنجانی:

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینگه گیلان، یکی از جاهایی است که نمی شود به آنجا نیامد، گفت: به گیلان آمدم تا به مسئولان استان خسته نباشید بگویم

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از کاسپین از رشت ، آیت الله هاشمی رفسنجانی روز چهارشنبه پس از ورود به گیلان در جمع خبرنگاران در فرودگاه سردارجنگل رشت، اظهار کرد: گیلان، یکی از جاهایی است که نمی شود به آنجا نیامد و بنده، چند سالی بود که نیامده بودم.

وی با بیان اینکه به گیلان آمدم تا به مسئولان استان خسته نباشید بگویم، گفت: بازدید از منطقه آزاد انزلی و دانشگاه آزاد اسلامی، از جمله برنامه های سفر به گیلان است.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام افزود: : تا فردا (پنجشنبه) مهمان مردم گیلان هستم و سپس باز می گردم.

آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح چهارشنبه به منظور سفری دو روزه وارد استان گیلان شد و پس از ورود به گیلان، در فرودگاه بین المللی سردارجنگل رشت مورد استقبال استاندار گیلان و مسئولان استانی قرار گرفت.

بازدید از منطقه آزاد انزلی، مجتمع تفریحات دریایی این منطقه، سایت های تجاری و صنعتی منطقه آزاد، تالاب بین المللی انزلی، پارک ملی بوجاق و دانشگاه آزاد اسلامی انزلی از جمله برنامه های سفر امروز رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام به گیلان است.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir