امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۲۳/ ۰۲/ ۱۳۹۵
دسته خبری: گیلان
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی گیلان اعلام کرد

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از راه‌اندازی رشته برنج در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد و گفت: راه‌اندازی تولید گل خانه‌ای به‌طور جدی پیگیری شد و به محصول رسیدیم.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل تسنیم ، علیرضا امیرتیموری شب گذشته در نشست با اعضا هیئت امنا و مدیران دانشگاه آزاد استان گیلان که با حضور آیت الله هاشمی رفسنجانی برگزار شد اظهار داشت: حضور شما منشا ایجاد ساختاری بزرگ در نظام بود و درخت دانشگاه آزاد اسلامی به همت شما کاشته شد و به‌عنوان دستاورد امام(ره) باقی ماند.

وی با بیان اینکه اکنون ۴۵ هزار دانشجو در دانشگاه‌های آزاد گیلان تحصیل می‌کنند افزود: حدود ۹۰۰ عضو هیئت علمی به صورت تمام وقت و ۷۰۰ عضو هیئت علمی به‌صورت حق التدریس در دانشگاه‌های آزاد گیلان خدمت می‌کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان از راه‌اندازی رشته برنج در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری خبر داد و گفت: راه اندازی تولید گل خانه‌ای به‌طور جدی پیگیری شد و به محصول رسیدیم.

امیرتیموری با اشاره به دیگر اقدامات دانشگاه آزاد در گیلان اظهار کرد: سامانه استخراج ضایعات کافئین از ضایعات چای و چهار آزمایشگاه همکار استاندارد با مجوز استاندارد و هدف درآمدزایی راه اندازی شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گیلان با اشاره به اینکه ۱۰۲ رشته کارشناسی ارشد و ۳۷ رشته در مقطع دکتری راه‌اندازی کردیم تصریح کرد: مرکز تحقیقاتی شیلات که تا قبل از سال ۹۲ تعطیل بود احیا شد.

وی با بیان اینکه آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در مقاطع مختلف با درایت خود نظام را از آسیب نجات داد عنوان کرد: مصوبه اخیری که مجلس در مورد تجمیع کنکور صادر کرده نگرانی‌هایی به وجود آورده ‌و این طرح شاهرگ دانشگاه آزاد را نشانه گرفته است.

امیرتیموری با اشاره به اینکه اگر طرح تجمیع کنکور اجرا شود بیش از ۹۰ درصد از واحدهای دانشگاه آزاد با زیان روبه رو می‌شوند خاطرنشان کرد: از آیت الله رفسنجانی می‌خواهم از مجاری قانونی جلوی اجرای این طرح را بگیرند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir