امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۲/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر: امام راحل نور اسلام و نور ایمان را در دل ملت ایران و دل ملت‌های مسلمان دیگر روشن کردند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ،حجت الاسلام والمسلمین هادی حبیبی ظهر امروز در جلسه بزرگداشت ارتحال امام (ره) و سالروز آزادسازی خرمشهر، اظهار کرد:

   زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره حضرت امام (ره) زنده نگه‌داشتن ارزش‌های اسلامی است.

حجت‌الاسلام هادی حبیبی با بیان اینکه امام راحل تبعید شدند تا ارزش‌ها در کشور حاکم شود، تصریح کرد: هدفی که امام به دنبال آن بودند، استقلال سیاسی در کشور بود.

وی با اشاره به اینکه امروز آموزه‌های دینی به برکت امام راحل در دنیا مطرح است، گفت: نظام ولایی ما در عمل نشان داده که نه نتها جامعه را اداره می‌کند بلکه برای کشورهای دیگر نیز امنیت  ایجاد می‌کند

امام جمعه رضوانشهر یادآور شد: امام راحل نور اسلام و نور ایمان را در دل ملت ایران و دل ملت‌های مسلمان دیگر روشن کردند.

وی با اشاره به اینکه اسلام و ایمان در بین کشورهای دیگر ضعیف شده بود، خاطرنشان کرد: امام (ره) توانستند نور ایمان و اسلام را در دل مسلمان روشن کنند.

فرمانده سپاه ناحیه رضوانشهر نیز در جلسه مذکور با بیان اینکه امام بر گردن همه ما حق دارند، متذکر شد: همه باید به وظایفی که به‌عهده ماست به درستی عمل کنیم.

بهرام صدیقی با بیان اینکه گفتمان حضرت امام باید به نسل جوان انتقال یابد، خاطرنشان کرد: رزمندگان با ایستادگی فداکاری توانستند خرمشهر را از دست دشمن بعثی فتح کنند.

به گفته وی، امسال ۳۳۰ نفر از رضوانشهر با هفت دستگاه اتوبوس به مرقد مطهر امام (ره) اعزام می‌شوند که ۱۵ نفر از آنها پیاده‌ هستند.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir