امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۲۵/ ۰۲/ ۱۳۹۵
معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور خبرداد :

معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور اظهار کرد : سال ۹۴ سهمیه بنیاد مسکن کشور در حوزه قیر رایگان ۴۰۰ هزار تن بود که از این سهم ۳۲۰ تن تحقق پیدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ،  در نشستی که پیرامون بافت روستایی انجام شد ، طرح های  هادی و اسناد روستایی با شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور،  آقای شکری نماینده  شهرستانهای تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی، مهندس اکبرزاده مدیرکل بنیادمسکن استان گیلان و بخشداران مرکزی و پره سر در محل فرمانداری برگزار شد.

معاون عمران روستایی بنیادمسکن کشور ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تشکر نماینده حوزه انتخابیه  گفت: در سال ۹۵ جهت آسفالت معابر روستایی شهرستان ۱۵۰۰ تن قیر رایگان  در اختیار بنیاد مسکن استان قرار می دهیم که با مدیریت  شهرستان انجام خواهد شد.

 شاملو  اظهار کرد : سال ۹۴ سهمیه بنیاد مسکن کشور در حوزه قیر رایگان ۴۰۰ هزار تن بود که از این سهم ۳۲۰ تن تحقق پیدا کرد.

وی افزود: زمین های  اراضی ملی که داخل طرح هادی روستا قرار دارند با همکاری منابع طبیعی جهت استفاده فضاهای تفریحی و ورزشی در اختیار دهیاران قرار می گیرد و همچنین در خصوص سند روستایی هم اداره ثبت اسناد و بنیاد مسکن یک هدفگذاری را مشخص نمایند.

مهندس اکبرزاده مدیر کل بنیاد مسکن استان در این نشست از بخشداران و دهیاران روستاها در همکاری با کارشناسان بنیاد در خضصوص اجرای طرح ها و پروژه ها در روستاها تشکر نمود و گفت: ۱۵۰۰ تن قیر باقی مانده سال ۹۴ جهت آسفالت بافت روستایی علاوه بر سهمیه قیر سال جاری طبق قرارداد و تعهد بنیاد انجام خواهد شد.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir