امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۹
تاریخ انتشار:۲۹/ ۰۲/ ۱۳۹۵
کارگران چوکا:

جمعی از کارگران کارخانه چوکا : این اجتماع به خاطر روشن شدن وضعیت چوکا بوده و هیچ گونه افکار خرابکارانه پشت این قضیه نمی باشد و تنها برای احقاق حقوق خود اینجا جمع شده ایم .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر  ، صبح روز گذشته برای سومین بار درسال جاری به دلیل اعتراض به وضعیت فعلی چوکا(کاهش ۹۰درصدی تولیدات چوکا وبه حالت نیمه تعطیل درآمدن آن و عدم انعقاد قراردادهای کار با کارگران با گذشت دوماه از سالجاری،عدم پرداخت حق بیمه ، در نتیجه عدم تمدید دفترچه های بیمه کارگران وعدم پرداخت حقوق تقریبا سه ماهه) درپشت درب ورودی کا رخانه اجتماع نمودند.

کارگران علاوه بر درخواست برای پرداخت حقوق خود، از ورود مدیر عامل کارخانه و معاونت امور مالی و اداری آن ممانعت به عمل می آورند.

در پی تجمع صبح امروز مدیر عامل و مدیر امور اداری و مالی کارخانه ی چوکا به فرمانداری شهرستان رضوانشهر احضار شده اند.

کارخانه ی چوکا با هدف بازگشت به دوران شکوفایی خود در سال ۹۴ اقدام به بازسازی تأسیسات و تجهیزات خود کرد اما با وجود این تاکنون نتوانسته است موفقیتی در این راه کسب کند.

تجمعات کارخانه ی چوکا از سال ۹۴ و در پی ناتوانی این کارخانه در پرداخت حقوق کارکنان آغاز شد.

محمدرضا وزوایی مدیر عامل این کارخانه ۲۸ فرودین ماه سال جاری در اجتماع کارگران این کارخانه وعده داده است سال ۹۵ سال شکوفایی این کارخانه باشد.

کارگران این کارخانه در گفتگو با خبر نگار رضوان خبر ، خواستار مشخص شدن وضعیت چوکا در آینده شدند و یافتن راه حلی برای درمان این کارخانه والا با پرداخت حقوق چند ماهه که مانند مسکنی است که بعد از چند روز اثراتش از بین میرود.

کارگران در ادامه  گفتند که این اجتماع به خاطر روشن شدن وضعیت چوکا بوده و هیچ گونه افکار خرابکارانه پشت این قضیه نمی باشد و تنها برای احقاق حقوق خود اینجا جمع شده ایم .

نماینده کارگران چوکا نیز اظافه نمود ، چرا چوکا باید در سال اقتصاد مقاومتی تعطیل شود ؟

وی همچنین گفت هدف از اجتماع امروز تغییر وضعیت چوکا و فعالیت کارخانه است .

در پایان کارگران گفتند ما پیروان ولایت و سربازان رهبر در جبهه اقتصادی هستیم پس مسئولین با تصمیم گیری درست و اقدام عملی خون و حیاط را بار دیگر در رگ های این کارخانه به جریان در آورند.

شنیده ها حاکی از آن است که امروز جلسه ای با حضور مدیرعامل و نماینده شهرستان های تالش رضوانشهر و ماسال در کارخانه برای برسی مشکلات  وضعیت چوکا در شهرستان رضوانشهر برگزار می گردد.

انتهای پیام/

01

02

 

03

05

07

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir