امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۸
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۳/ ۱۳۹۵
با کم لطفی مسئولان رضوانشهری به جوانان صورت گرفت؛

یک دوره مسابقه دوچرخه سواری به مناسبت روز جوان با حضور مسئولان استانی در حالی در رضوانشهر برگزار شد که هدایایی در خط پایان و در پیان مسابقه به شرکت کنندگان تعلق نگرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر، به مناسبت روز ملی جوان و ولادت حضرت علی اکبر (ع) یک دوره مسابقه دوچرخه سواری در شهرستان رضوانشهر برگزار شد.
در این مسابقه که به همت هیئت دوچرخه سواری شهرستان رضوانشهر برگزار شد آقایان سپهر پوربابا، شاهرخ بزرگ نیا و مهدی کرامتی موفق به کسب مقام های اول تا سوم شدند.
از حواشی جالب این برنامه که تنها مراسم روز جوان در شهرستان رضوانشهر بود اینکه این مسابقه مورد کم توجهی و بی مهری مسئولین رضوانشهر واقع شد و بنا به گفته بهمن نظری رئیس هیئت دوچرخه سواری رضوانشهر هیچ کدام از مسئولان شهرستان با توجه به اینکه از آنها دعوت رسمی انجام شده بود در آن حضور پیدا نکردند .
در این مراسم، حتی جوایزی نیز در پاین مسابقه و در خط پایان جهت تشکر و تشویق جوانان به امر ورزش و دوچرخه سواری به نفرات برتر اهدا نشد و این امر تعجب حاضرین و رئیس هیئت دوچرخه سواری استان را برانگیخت و به این لحاظ می توان گفت این مسابقات در نوع خود عجیب ترین مسابقه دوچرخه سواری در کشور بود.
مسئولان محترم شهرستان! لازم به توضیح است، سرمایه گذاری برای نسل جوان، در حقیقت ظرفیت سازی روی منابع انسانی است. توسعه و ترقی در جامعه به دست جوانان صورت میگیرد. در صورتی که منابع انسانی قوی و منسجم نداشته باشیم، نمی توانیم منابع و امکانات طبیعی، اجتماعی، فرهنگی و سیاسی جامعهی خود را مدیریت کنیم.
ما در شهرستان رضوانشهر جوانان مبتکر و پر استعدادی داریم که حتی در عرصه های بین الملل نیز باعث سربلندی شهرستان و کشور می شوند؛ حال اگر در روز جوان و ولادت حضرت علی اکبر (ع) همایش کوچکی برای افزایش نشاط و روحیه‌ی آنان برگزار می شد جای دوری نمی رفت.
انتهای پیام/

06

07

09

13

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir