امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۷
تاریخ انتشار:۰۱/ ۰۳/ ۱۳۹۵
ناگفته هایی از هنرمند رضوانشهری /

پورحاجی : تلاش من با کمک این هنر به نمایش گذاشتن طبیعت بکر و زیبای شهر کوهپایه ای رضوانشهر ، بهمراه کاراکترهای زحمتکش ان بود تا اثارم گویای این باشند شهر کوچک من با وجود همه محدودیت ها و محرومیت ها در عرصه های مختلف چقدر زیبا است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، لیلا پورحاجی بانوی هنرمند رضوانشهر که متولد ۱۳۶۳ با ۱۵ سال سابقه کار حرفه ای در زمینه نقاشی ، دارای مدرک کاردانی گرافیک به مناسب هفته معلم با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رضوانشهر درسالن کتابخانه عمومی این شهر به مدت ۱۰ روز اولین نمایشگاه انفرادی خود را برای بازدید عموم برپا نمود.
نمایشگاه نگاره های نخست این بانوی ۳۲ ساله ، از ۳۴ اثر در سبک رئال و تکنیک های مختلف از قبیل؛رنگ روغن؛آبرنگ.ویترای(نقاشی روی شیشه)..نقاشی روی سفال.سنگ.کاشی و.. باز تاب خوبی را از خود بجای گذاشت که در نوع خود در رضوانشهر بی نظیر بود .
لیلا پورحاجی ضمن قدردانی از همکاری و تلاشهای همه کسانی که در برپایی این نمایشگاه مساعدت و یاری رساندن ادامه داد: جدای از تجربه و سابقه شرکت در چند نمایشگاه گروهی به همراه سایر هنرمندان در چند شهر مختلف این اولین نمایشگاه انفرادی من بود. پورحاجی هدف از برپایی این نمایشگاه ، به نمایش گذاشتن برخی اثار اورجینال(غیر کپی)که برگرفته از مناطق بومی حومه رضوانشهر میباشد عنوان نمود وی افزود: تلاش من با کمک این هنر به نمایش گذاشتن طبیعت بکر و زیبای شهر کوهپایه ای رضوانشهر ، بهمراه کاراکترهای زحمتکش ان بود تا اثارم گویای این باشند شهر کوچک من با وجود همه محدودیت ها و محرومیت ها در عرصه های مختلف چقدر زیباست
وی در ادامه ضمن قدردانی از حضور خبرنگار ان حاضر در تمام عرصه ها متذکر شد: متاسفانه اطلاعات نادرستی از مدرک و سن من در یکی از نشریات حاضر در روز افتتاح ارایه داده شد که مبتنی بر حقیقت نبوده.هدف من از یاد اوری این موضوع به هیچ عنوان تخریب خبرنگار و نشریه مورد نظر نیست اما بعنوان یک شهروند و هنرمند در جمع مردمی زندگی میکنم که من را بخوبی میشناسند و این اشتباهات را از جانب من خواهند سنجید.بنابراین لازم ، انچه که واقعیت است باز گو شود.
لیلا پورحاجی در پایان گفت امیدوارم بتوانم در اینده ای نزدیک آثاری بهتر و فنی تری را برای مردمم بنمایش بگذارم .
خبرنگار : لیلا خالقی

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir