امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵
امام جمعه رضوانشهر:

یکی از آرزو های امام زمان (عج) این است که جامعه ای اسلامی داشته باشیم و در زمان غیبت پیرو نایب بر حق امام زمان (عج) باشیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین حبیبی در جشن نیمه شعبان رضوانشهر که توسط هیئت مذهبی منتظران المهدی (عج) برگزار شده بود اظهار نمود: بر همه منتظران واجب است که برای برآورده شدن آرزوی امام زمان (عج) تلاش کنند.

وی در ادامه گفت : در دعایی که مخصوص امام زمان است ۵۰ آرزو آورده شده است که از جمله برترین آنها این است که اگر جایی گناه است از آن دور باشیم.

حبیبی در ادامه افزود : از دیگر آرزو ها این است که جامعه ای اسلامی داشته باشیم و در زمان غیبت پیرو نایب بر حق امام زمان (عج) باشیم.

وی همچنین افزود: یکی از وظایف ما این است که صدقه ای که هر روز میدهیم به نیت سلامتی امام زمان (عج) باشد اگر به این نیت صدقه پرداخت گردد سلامتی خودمان و امام زمان (عج) تامین می شود.

امام جمعه رضوانشهر افزود : ما باید رضایت امام زمان را داشته باشیم و قدردان شهدای مدافع حرم باشیم و اگر میخواهیم قدردان آن شهدا باشیم باید پیرو راهشان باشیم و اکنون کا در مراسم امام زمان هستیم دلها و اعمالمان نیز امام زمانی شود.

وی در پایان متذکر شد : اقتصاد مقاومتی که فرموده مقام معظم رهبری است به معنای سختی کشیدن نیست بلکه به سبک اسلامی زندگی کردن است.

انتهای پیام/

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir