امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۲/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: اجتماعی, گیلان
به علت عدم پرداخت حقوق و معوقات /

کارگران شرکت چولاب بعد از برج ۷ سال ۹۴ تا کنون هیچ گونه حقوق و مزایایی دریافت نکرده و در وضعیت نا معلومی به سر می برند .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، بعد از تجمع کارگران شرکت صنایع چوب اسالم و کارخانه چوکا اینبار کارگران شرکت چولاب اقدام به تجمع نمودند و دست از کار کشیدند.

کارگران شرکت چولاب بعد از برج ۷ سال ۹۴ تا کنون هیچ گونه حقوق و مزایایی دریافت نکرده و در وضعیت نا معلومی به سر می برند .

افراد شاغل در این شرکت علاوه بر حقوق و عیدی سال گذشته از ابتدای سال جدید خانه نشین شده اند و هیچ گونه قراردادی با این کارگران منعقد نگردیده است .

واما پس از گذشت دو ماه از سال جاری و فراخوان پرسنل برای شروع کار ولی بدون هیچ گونه قراردادی این کارگران دست از کار مجدد کشیده و تا مشخص شدن وضعیت شغلیشان از انجام کار سر باز زده اند.

شنیده ها حاکی از آن است که در صورت مرتفع نشدن این مشکل فردا کارگران این شرکت در مقابل فرمانداری تالش تجمع خواهند نمود.

لازم به ذکر است بنا به گفته کارگران ، این شرکت به علت عدم بودجه و نداشتن نقدینگی از ابتدای سال جاری تا کنون تعطیل می باشد.

این شرکت در پروژه هایی همچون طرح ریزی بزرگراه لیسار به تالش ، کمربندی اسالم ، طرح ریزی جاده خالسرا ۵۷ به پونل  و کمربندی پره سر مشغول به فعالیت است.

انتهای پیام/

01

03

04 05

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir