امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۰۴/ ۰۳/ ۱۳۹۵
مسئول بسیج سازندگی رضوانشهر:

مسئول بسیج سازندگی سپاه ناحیه رضوانشهر : سپاه پاسداران انقلاب اسلامی برای محرومیت زدایی از مناطق محروم در سراسر کشور وارد این طرح مشترک با کمیته امداد خمینی(ره) شده است .

مسئول بسیج سازندگی سپاه رضوانشهر در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری اظهار نمود :در راستای تفاهم نامه بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و کمیته امداد امام خمینی (ره) به تعدادیک هزار واحد مسکونی محرومین برای مددجویان به متراژ ۵۰ متر مربع  ساخته خواهد شد.

وی در ادامه افزود : در شهرستان رضوانشهر نیز ۵۰ واحد مسکونی در دست احداث می باشد و همزمان با سالروز فتح خرمشهر با حضور سردار کاظمی جانشین سپاه قدس گیلان ، مسئول بسیج سازندگی سپاه گیلان و فرماندهی ناحیه رضوانشهر از پیشرفت فیزیکی مسکن محرومین رضوانشهر بازدید و سرکشی بعمل آمد.

گلوی افزود : در این بازدید تعداد ۱۰ واحد پی کنی ، آرماتور بندی و بتن ریزی انجام شده است و ۱۵ واحد نیز در حال پی کنی می باشد .

مسئول بسیج سازندگی رضوانشهر افزود : در صورت مساعد بودن شرایط جوی تعداد ۱۰ واحد تا هفته آینده به مرحله شناژ تکمیل و آماده سربندی می باشد و ۱۵ واحد تحویلی از کمیته امداد نیز پی ریزی خواهد شد .

انتهای پیام/

02 لوگوی رضوان خبر

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir