امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۸/۰۱
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۳/ ۱۳۹۵
خطیب جمعه رضوانشهر:

امام جمعه رضوانشهر : برای ساخت مصلای رضوانشهر هم دولت قبلی و هم دولت تدبیر قرارگاه سازندگی قرب کوثر کمک های شایانی نموده اند و پولدار های رضوانشهر هیچ گونه کمکی به ساخت مصلای رضوانشهر نکرده اند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام و المسلمین حبیبی در خطبه های نماز جمعه رضوانشهر اظهار نمود : مساجد یکی از معجزات بزرگ اسلام و پیامبر اکرم (ص) است.

امام جمعه رضوانشهر گفت : مسجد جایی است که انسان فقط به خاطر خداوند سجده میکند، مسجد نماد معارف اسلامی است.

حجت الاسلام حبیبی افزود: مسجد بزرگترین پایگاه و قرارگاه فرهنگی است وبرای برون رفت مشکلات مردم مساجد بهترین جایگاه است.

وی همچنین بیان نمود : برای ساخت مصلای رضوانشهر هم دولت قبلی و هم دولت فعلی ، قرارگاه سازندگی قرب کوثر کمک های شایانی نموده اند و پولدار های رضوانشهر هیچ گونه کمکی به ساخت مصلای رضوانشهر نکرده اند.

حبیبی گفت : امام صادق (ع) می فرماید کسی که از مالش در راه اسلام نگذرد از جانش نیز نمی گذرد.

امام جمعه رضوانشهر افزود : در دیدار مقام معظم رهبری با اعضای مجلس خبرگان فرمودند :تنها راه بقا و پیشرفت نظام وکشور ، اقتدار و جهاد کبیر است .

وی افزود : جهاد کبیر یعنی تبعیت نکردن از دشمن است.

امام جمعه رضوانشهر گفت : مجلس شورای اسلامی که در آستانه تشکیل آن هستیم انتظار می رود که با تصمیم گیری های درست با اقتصاد برون رفت  و با ظرفیت های داخلی  مشکلات اقتصادی کشور را برطرف کند.

حبیبی افزود : انتظار مردم از نمایندگان مجلس این است که دولت را مکلف به رفع مشکلات بکند و از دشمن نترسد و در تصمیم گیری ها شجاعانه عمل نماید.

انتهای پیام/

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir