امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۲۵
تاریخ انتشار:۰۸/ ۰۳/ ۱۳۹۵
مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان:

حجت الاسلام والمسلمین اسلامی نژاد : اگر خودمان آماده نباشیم نمیتوانیم دیگران را برای انجام کاری ترغیب کنیم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری رضوان خبر ، حجت الاسلام والمسلمین علی اسلامی نژاد در اولین جلسه فراگیر ستاد برگزاری نماز جمعه رضوانشهر که با رویکرد نماز جمعه قرار گاه فرهنگی در این شهرستان بر گزار شد اظهار نمود: اگر انگیزه در راه رضای خدا باشد میتوان موفق بود .

مسئول دفتر نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گیلان گفت:  اگر خودمان آماده نباشیم نمیتوانیم دیگران را برای انجام کاری ترغیب کنیم.

حجت الاسلام اسلامی نژاد افزود : خود سازی امری است که نباید از این مهم غافل باشیم و همه ما زیر یک تابلویی قرار گرفته ایم که دعا ها در آن محیط مستجاب میگردد و از این رو بر پایی نماز جمعه بسیار مهم و دارای اهمیت است.

وی در ادامه گفت : نهادهای فرهنگی باید نمازجمعه را قرار گاهی فرهنگی بدانند چرا که نامگذاری این فریضه سیاسی عبادی از سوی رهبر معظم انقلاب به این عنوان، خط مشی ما را در قبال نماز جمعه مشخص می کند.

در ادامه امام جمعه رضوانشهر افزود : همه دستگاه های فرهنگی شهرستان که وجود دارند در مقابل هجمه های سنگین دشمن باید به صورت قرارگاه عمل کنند و بنا به فرمایشات مقام معظم رهبری در مقابل حمله نرم آمادگی کامل داشته باشند.

حجت الاسلام والمسلمین حبیبی اظافه نمود : با روحانیون اهل سنت و تشیع باید جلسه ای تحت عنوان آسیب شناسی فرهنگی گزاشته شود و در جلسات حلقه صالحین روشنگری در مورد نماز جمعه انجام شود .

وی همچنین گفت : قلب فرهنگی هر شهری نماز جمعه است .

مسئول نمایندگی سپاه ناحیه رضوانشهر اظافه نمود : برای انجام این کار اول باید ایمان به فرمایشات مقام معظم رهبری داشته باشیم ، یعنی باید باور داشته باشیم که با دشمن در یک جنگ فرهنگی تمام عیارهستیم.

حجت الاسلام بخشش هدایت فرهنگی را موثر تر از هدایت سیاسی دانست و گفت : مرکز فرماندهی قرارگاه نماز جمعه است و تاکتیک های مبارزه با دشمن باید توسط ستاد نماز جمعه شناسایی و عملیاتی شود.

امام جمعه موقت شهرستان افزود : فضای مجازی امروزه به عنوان یک ابزار است برای هدایت جوانان که باید مورد استفاده قرار گیرد ، اعضای ستاد جمعه باید یک رزمنده تمام عیار در این زمینه باشد.

انتهای پیام/

01 03 04

 

 

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir