امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۱۰/۲۹
تاریخ انتشار:۰۹/ ۰۳/ ۱۳۹۵
دسته خبری: ورزشی, گیلان

این درحالی است که تیم چوکای تالش با کسب یک امتیاز از این بازی خانگی نیز به لیگ دسته دوم کشور راه پیدا خواهد کرد.

به  گزارش پایگاه خبری رضوان خبر به نقل از صریح خبر از سری مسابقات لیگ دسته سوم کشور از ساعت ۱۶٫۳۰ امروز تیم چوکای تالش در ورزشگاه پوریای ولی این شهر به مصاف  شهید کریمی جویبار خواهد رفت

این درحالی است که تیم چوکای تالش با کسب یک امتیاز از این بازی خانگی نیز به لیگ دسته دوم کشور راه پیدا خواهد کرد

photo_2016-05-29_15-02-36 photo_2016-05-29_15-02-27

با این اوصاف از هفته قبل مردم شهر تالش منتظر برگزاری این دیدار و نهایتا صعود تیم چوکای تالش یه لیگ دسته دوم هستند و امروز هواداران پرشور  این تیم  علی رغم گرمای زیاد ،از ساعت ها قبل در ورزشگاه پوریای ولی تالش حضور پیدا کرده اند و همه چیز برای انجام یک بازی خوب مهیا است

همچنین ابراهیم عبدالهی‌نژاد در گفت‌وگویی  با خبرنگار تسنیم  اظهار داشت: روز یکشنبه بازی حساسی را با شهید کریمی جویبار برگزار می‌کنیم؛ هواداران فوتبال تالش برای حمایت از چوکا به ورزشگاه بیایند.

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش تاکید کرد: فوتبال گیلان و مازندران همیشه رقابت نزدیک دارند و جویبار هم تیم خوبی است؛ در نیم فصل چند بازیکن خوب جذب کرده ولی ما هم چوکا هستیم و حرف‌های زیادی برای گفتن داریم.

عبدالهی‌نژاد افزود: هرچند ما با یک تساوی صعود می‌کنیم ولی به بازی دفاعی فکر نمی‌کنیم  و در مقابل حریف مازندرانی, ترکیب هجومی در دستور کار ما خواهد بود و با امیدوارم با حمایت تماشاگران, سه امتیاز بازی را بگیریم و در ورزشگاه پوریای ولی تالش جشن صعود برگزار کنیم.

وی با اشاره به بازی گذشته با استقلال بجنورد گفت: کمیته داوران فدراسیون فوتبال در این بازی که در خراسان شمالی برگزار شد داور خراسان رضوی را برای قضاوت انتخاب کرد لذا داور در این بازی با اخراج محمد کریمی ما را ۱۰ نفره کرد و این اخراج روی بازی ما تاثیرگذار بود.

سرمربی تیم فوتبال چوکای تالش اظهار داشت: درحالی که ما با تیم‌های مازندرانی رقابت نزدیک در صعود داریم چرا فدراسیون از داوران مازندرانی برای بازی‌های چوکا استفاده می‌کند.

عبدالهی‌نژاد افزود: مصدومیت‌های بازیکنان ما و سه اخطاره شدن آن‌ها روی نتایج چوکا تاثیرگذار بود؛ در بازی با جویبار, محمد مستعلی و محمد کریمی محروم هستند و در تلاش هستیم مصدومیت امین انصاری و مرتضی دهباش‌پور را رفع کنیم تا در بازی با جویبار آماده بازی شوند.

وی با اشاره به رقابت در صدر جدول لیگ دسته سوم عنوان کرد: لیگ دسته سوم, روزهای حساس و پایانی خود را سپری می‌کند و ما در تلاش هستیم برای فوتبال گیلان کسب سهمیه کنیم تا بعد از صعود سپیدرود به لیگ دسته اول کشور, چوکای تالش هم با صعود به لیگ دسته دوم, افتخار دیگری برای فوتبال گیلان کسب کند.

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir