امروز مصادف است با: ۱۳۹۶/۰۷/۳۰
تاریخ انتشار:۰۷/ ۰۳/ ۱۳۹۵

به مناسبت اعیاد شعبانیه همایشی با عنوان موسیقی و شعر سنتی در پره سر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری رضوان خبر ، این برنامه که عصر دیروز به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر و با همکاری شهرداری و شورای اسلامی شهر پره سر با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان و مسئولین شهرستان در سالن ورزشی شهید ویرانی پره سر برگزار شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رضوانشهر با بیان اینکه حماسه سوم خرداد درس بزرگی برای ابرقدرت‌های جهانی بود، بیان کرد: آنها منافع خود را در ایران ‌از دست داده بودند،‌ از این رو جنگ تحمیلی را علیه ما آغاز و هشت سال جنگ را با هدف براندازی و تجزیه نظام ادامه دادند.

ملکی نژاد با اشاره به اینکه رزمندگان دلیر ما ٣۴ روز شهر خرمشهر را بدون سلاح حفظ کردند، خاطرنشان کرد: این نشان از عزم و اراده بزرگی است که در سایه آن بخش‌های زیادی از خاک کشور به وطن بازگشت.

این مسئول فرهنگی در ادامه گفت : در این همایش شعر شاعران غرب گیلان آخرین سروده های خود را در وصف حماسه سوم خرداد قرائت نمودند.

همچنین در ادامه گروه های موسیقی سنتی  صبا ، نوای صومعه، نوای تالش و گروه افرا به اجرای موسیقی پرداختند.

در پایان ملکی نژاد خاطر نشان کرد : شهرداری و شورای شهر پره سر زمینی به مساحت ٢۵٠٠ متر مربع جهت ساخت مجتمع فرهنگی هنری در پره سر به اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان هدیه داده است.

انتهای پیام/

02 03 04 06 07

دیدگاه ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code

Copyright © 2011 - 2017 Rez1khabar.ir